#771
Een lot van 23 eieren in diverse mineralen en in verschillende groottes.
#438
Een zandloper van tin en glas.
#558
Een antieke pop met porseleinen hoofd. blauwe ogen. Oude kleding. Gemerkt Ed. Tassou Limoges en genummerd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bleus. Vêtements anciens. Marque Ed. Tassou Limoges et numérotée.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120 / 160 -
#647
Een gebeeldhouwde hardhouten olifant.
Eléphant en bois dur sculpté.No longer availableDim. 87 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242
“Portret van een dame.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“Portrait d’une dame”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#101
Trois saupoudroirs en argent anglais et un moutardier (sans intérieur). Londres et Birmingham, époque Victoria.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120 / 200 -
#346
Un gouvernail ancien (Ø 90 cm), une hélice et un hublot (verre cassé, Ø 34 cm).No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#798
Een olieluchter met aardewerken kap.
#272Johan Hendrik WijtkampPeriod: 1834-1915
“Panoramisch zeegezicht met vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Rotterdam 1888.
“Marine panoramique aux voiliers de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée Rotterdam 1888.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#149Fernand Comhaire
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 05/97
“Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé et daté 05/97.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 21,70 g 5,5 x 4,5 cmEstimate: € 450 / 550 -
#556
“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
“Couple dansant”. Sculpture moulée. Usures au ciment.No longer availableDim. h: 120 x 40 cmEstimate: € 300 / 500