Other lots in this auction
-
#240
Een pear shape diamant van ± 0,54 ct. in gesloten hoesje. G. VS2. Met certificaat.
Diamant pear shape de ± 0,54 ct renfermé. G. VS2. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 950/1000 -
#800
Een rood- en geelkoperen lantaarn met groene glazen. Circa 1880.
Lanterne en cuivre rouge et jaune aux abat-jour verts. Vers 1880.No longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 80/120 -
#787
Een notenhouten spiegel met twee zuiltjes. Met console.
Miroir en noyer flanqué de deux colonnettes. Avec console.No longer availableDim. h: 160 + 56 cmEstimate: € 100/180 -
#127
“Arend met gespreide vleugels.” Beeld in zamak op zwart marmeren sokkel.
“Aigle aux ailes ouvertes”. Sculpture en régule sur socle en marbre noir.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#467Albert Poels
“Maria en kind.” Twee terracotta beelden.
“Vierge à l’Enfant”. Deux statues en terre cuite.No longer availableDim. h 48 & h 53 cmEstimate: € 100/150 -
#113
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw. Eén met letsel aan de arm en hand.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine française. XIXe siècle. Une avec dégâts au bras et à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/60 -
#64
Twee gravures, bestaande uit een voorstelling van een praalboog en een zicht op Boom en de Rupel naar een werk van Vander Neer.
Deux gravures comprenant un arc d’honneur et une vue sur Boom et la rivière Rupel, d’après un oeuvre par Vander Neer.No longer availableDim. 33 x 21 & 39 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#815
Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
Une table de salon en chêne, pieds et entretoise en H torsadés.No longer availableDim. 138 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#553
Een serie van vijf dessertborden van polychroom Chinees porselein, versierd met personages afgewisseld met bloementuilen in vier uitsparingen. Canton, XIXde eeuw (Ø 22 cm, één hersteld, één met schilfer en haarscheur), evenals een paar soortgelijke grotere borden (Ø 24,5 cm, één met schilfers).
Suite de cinq assiettes à dessert en porcelaine de Chine polychrome décorées de personnages alternant avec des bouquets de fleurs dans quatre cartouches. Canton, XIXe siècle (Ø 22 cm, 1 réparation, un éclat et un cheveu), ainsi qu’une paire d’assiettes semblables plus grandes (Ø 24,5 cm, une avec éclats).No longer availableDim. Ø 22 & 25 cmEstimate: € 200/250 -
#227
Houten beeld van Johannes de Doper. Sporen van polychromie en verguldsel, diverse letsels. XVIde eeuw.
Sculpture en bois représentant Jean le Baptiste. Traces de polychromie et dorure, plusieurs dégâts. XVIe siècle.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 600/1000 -
#171Eugène Marioton
“Vainqueur”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
“Vainqueur”. Sculpture en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 550/650 -
#724Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Au pays de ma prédilection”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 18/100 buiten de plaat. 1997.
“Au pays de ma prédilection”. Lithographie. Signée et numérotée 18/100 hors planche. 1997.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 200/220