#189L.H. PaquotPaar ovale pastels op papier, “Edelman en Dame”, waarvan één gedateerd en gesigneerd 1824 “L.H. Paquot”, ingekaderd.
#131S. FerraroEen porseleinen vaas met groen op goud decor van zink, kobalt en titanium. Onderaan gesigneerd.
#55Een houten speelpaard met sporen van polychromie. Vermoedelijk vroeg 20ste eeuw.
A wooden toy horse with traces of polychromy. Presumably early 20th century.No longer availableDim. 85 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261“De ambachten.” Een lot van 12 tinnen beeldjes. Gemerkt en gedateerd 1984.
“The crafts.” A lot of 12 pewter figurines. Marked and dated 1984.No longer availableDim. h + - 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#392“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#218Vijf diverse schaaltjes van gegoten messing en een messingen spoor.
Five different dishes of cast brass and a brass spur.No longer availableDim. L: 11-17 cmEstimate: € 30 / 45 -
#367Art Deco coupe in glaspasta versierd met vogels.
Art Deco coupe in glass paste decorated with birds.No longer availableDim. H 17 cm x B 20 cmEstimate: € 85 / 90