Similar lots by type
-
#667Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.
Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#418Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#718Een wijze van massief en geëtst ivoor op houten sokkel. Onderaan gesigneerd. Japans werk, begin XXste eeuw.
Statuette d’un sage en ivoire massif et gravé sur socle en ivoire. Signature sous la base. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 650 / 700 -
#687Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#589Toyokuni II UtagawaEen oude ingekleurde Japanse houtsnede uit de reeks “Azuma Meisho”, beroemde plaatsen van Azuma. Eerste helft XIXde eeuw.
Ancienne gravure sur bois japonaise colorée à la main. De la série “Azuma Meisho”. Vues célèbres d’Azuma. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#477Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.
Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 100 / 140 -
#422Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#11Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een meerkleurig olie- en azijnstelletje, een boertje en boerinnetje in wit en blauw en twee groepjes van twee traditionele personages, eveneens in wit en blauw.
Lot de faïences de Delft comprenant un huilier-vinaigrier polychrome, un couple de paysans en bleu et blanc et deux groupes de personnages traditionnels également en bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#458Een Chinees juwelenkabinetje van gelakt hout, messingen montuurtjes en jade plaquettes. Met slotje.
Petit cabinet à bijoux chinois en bois laqué, montures en laiton et plaquettes en jade. Avec serrure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#704Een Chinees kleed van wol.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 141 cmEstimate: € 30 / 50 -
#417Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#613Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 500 -
#708Drie vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Waarvan twee dekselvazen.
Trois vases en faïence de Delft bleue et blanche. Dont deux potiches.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#686Een Chinese vitrinekast van gesculpteerd hout met aan de zijkant een paneeldeurtje onder legplankjes in etages.
Vitrine chinoise en bois sculpté. Une petite porte pleine par le côté et étagère.No longer availableDim. h: 159 cmEstimate: € 200 / 300 -
#786Een Chinese televisiekast van gelakt hout, versierd met een decor van bloemen.
Armoire à télévision chinoise en bois laqué décoré de fleurs.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#773Petrus Regout, MaastrichtEen cachepot op voetstuk van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt.
Cache-pot sur pied en faïence bleue et blanche. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#567Een bolle vaas van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt. We voegen er een klein cloisonne gemberpotje op houten sokkeltje aan toe.
Vase sphérique en cloisonné sur cuivre rouge. Marque sous la base. Nous ajoutons un petit pot à gingembre cloisonné sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#8Een lot beeldjes van biscuit en aardewerk, bestaande uit een biddend jongetje en meisje, een grootmoeder met kleinkinderen, een man met honden, twee meisjesbustes, een groepje met engeltjes, een schooljongetje en een meisje met vogel.
Lot de statuettes en biscuit et faïence comprenant un garçon et une fille priant, une grand-mère et ses petits-enfants, un homme et ses chiens, deux bustes de fille, un groupe aux angelots, un écolier et une fille avec un oiseau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#653Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380 / 400 -
#753Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70 / 90 -
#467Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.
Grand vase à col évasé en porcelaine polychrome de Satsuma.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 280 / 300 -
#714Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 245 cmEstimate: € 30 / 50 -
#800Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.
Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60 / 80 -
#681Een paar grote zeshoekige balustervazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vase balustres hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#560AncreEen zilveren zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd en gedateerd 1906. Bruxelles Milan.
Remontoir en argent à double boîtier. Numéroté et daté 1906. Bruxelles Milan.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#795Vier diverse handtassen in leder, waarvan drie van het merk Céline en één van Delvaux. Enige slijtage.
Quatre sacs à main en cuir dont trois de Céline et un de Delvaux. Petites usures.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#331NimyEen halsvaasje van meerkleurig aardewerk, versierd met florale motieven in vier cartouches. Onderaan gemerkt.
Vase au long col en faïence polychrome décore de fleurs stylisées dans des cartouches sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. H 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#119Jacques DouvenPeriod: 1908 - 2002“Stilleven met koffiemolen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte au moulin à café”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98Vier tegels van Delfts aardewerk met een mangaankleurig decor.
Quatre carreaux en faïence de Delft à décor manganèse.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#254Schiettekatte“Grote markt van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Grand-Place à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 90 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#700LonginesEen zilveren zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Remontoir en argent à double boîtier. Numéroté. 800‰.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#522“Straatzicht met personages”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1955.
“Scène de rue animé”. Aquarelle sur papier. Signée illisiblement et datée 1955.No longer availableDim. 44 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#202Léon BruninPeriod: 1861-1949“De collectionneur”. Olieverf op geparketteerd paneel. Gesigneerd en “Anvers” linksboven.
“Le collectionneur”. Huile sur panneau parqueté. Signé et “Anvers” en haut à gauche.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#31Een lot van zeven tassen van meerkleurig en verguld porselein in Louis-Philippestijl. Omstreeks 1900.
Lot de sept tasses en porcelaine polychrome et dorée de style Louis-Philippe. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#271“Christus”. Beeldje van gepolychromeerd lindenhout. XVIIIde eeuws. We voegen er een gipsen wandconsole in Lodewijk XV-stijl aan toe. Enkele manco’s.
“Christ”. Statuette en tilleul polychrome. XVIIIe siècle. Nous ajoutons une console en plâtre de style Louis XV. Quelques manquants.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#785Een koekoeksklok van gesculpteerd hout, versierd met jachtbuit.
Pendule coucou en bois sculpté à motif de chasse.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60

