#3Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.
Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#59Een met cognackleurig leder beklede aktetas met cijfersloten. Als nieuw.
#44Een gepolychromeerd houten masker in de vorm van een hondenkop.
Un masque en bois polychrome sous forme de tête de chien.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#27Een lot van 36 albums van Suske en Wiske, twee van Pats en één van Jerom.
#71“Meisje in de duinen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fille dans les dunes . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#47Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
#86“Het laatste avondmaal”. Een geperst messingen reliëf in kader.
La dernière Cène. Relief en laiton pressé dans un cadre.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 47 (kader)Estimate: € 35 / 40