#382Jules De CortPeriod: 1918-1999“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
#47DresdenEen Duits porseleinen beeldje van 2 dansende figuren. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of 2 dancing figures. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#442Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerd figuratief”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en E/A.
"Stylized figurative". A lithograph on paper. Signed and marked E/A outside of the plate at the bottom.No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#616Een houten vierkante opium-salontafel.
#437Een Afrikaans houten masker, gesculpteerd in de vorm van een zwijn met slagtanden, Mali.
An African wooden mask, sculpted in the shape of a boar with tusks, Mali.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 100 / 200 -
#514Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.
#331Een koperen kandelaar met socket bovenaan en driehoekvormige voet op klauwpootjes.
A copper candlestick with a socket at the top and a triangular base on claw feet.No longer availableDim. 43,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Claude WeisbuchPeriod: 1927-2014Een lot van 2 ingekaderde lithografien van Claude Weisbuch, genummerd 19/100 en 123/280.
#179Leo EngelsPeriod: 1882-1952“Boekenoogst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 1952.
"Book Harvest." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Signed, titled, and dated 1952 on the reverse.No longer availableDim. 63,5 x 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#115Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#474Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 300