#548Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.
#72Jos Beeck“De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
#147Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#312J. Van Lier“Dorpszicht met hooischoven”. Olieverf op doek, gesigneerd J. Van Lier.
"Village view with haystacks". Oil on canvas, signed by J. Van Lier.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#402“Polderstroom met waterlelies”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gemonogrammeerd.
#280Een verguld koperen Byzantijnse kruis bezet met ruw geslepen granaat met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct. en fijne pareltjes. 19de eeuws.
A gilded copper Byzantine cross set with rough-cut garnets totaling approximately 4 ct. and fine pearls. 19th century.No longer availableDim. 10 x 6 cmEstimate: € 400 / 600 -
#318Een koperen kandelaar met engelenhoofdjes, omgebouwd tot lampenvoet op een sokkel bekleed met met velours. Schade aan de hals.
A copper candlestick with angel heads, converted into a lamp base on a pedestal covered with velvet. Damage to the neck.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 50 / 70 -
#337Een oude replica van een 16e eeuwse baardman olielamp in brons. Draagt opschrift Deus et Lumen, MDLXXV, 1575.
An old replica of a 16th century bearded man oil lamp in bronze. Inscribed with Deus et Lumen, MDLXXV, 1575.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428“Garrulus Glandarius”. Een opgezette Vlaamse Gaai gezeten op een tak. Taxidermie.
"Garrulus Glandarius". A mounted Eurasian Jay perched on a branch. Taxidermy.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#281Een retro tafellampje met kunststoffen beeldje van een olifant. Metalen arm met 1 lichtpunt en glaspasta bolvormige kap.
A retro table lamp with a plastic figurine of an elephant. Metal arm with 1 light point and a glass paste bulb-shaped shade.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 80 / 120