#248Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#288Vier Tasca Capodimonte“Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.
“Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Een lot van 3 Balinese Wayang Golek marionetten in hout en stof.
A lot of 3 Balinese Wayang Golek puppets in wood and fabric.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#266Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
#489Paul LengellePeriod: 1908-1993“Zeiljachten op zee”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sailing yachts at sea". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#333Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.
#21Een set van 2 bronzen tuinvazen op arduinen voetstuk.
A set of 2 bronze garden vases on a bluestone pedestal.No longer availableDim. h 28 x Ø 28.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#641“Emberiza Citrinella”. Een set van twee opgezette geelgorsen, zangvogeltjes op een tak onder een glazen stolp. Taxidermie.
"Emberiza Citrinella". A set of two mounted yellowhammers, songbirds on a branch under a glass dome. Taxidermy.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#459“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan monogram FB.
"Abstract composition". A painting, oil on panel. Monogram FB at the bottom.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621“Attacus Atlas”. Een stolp met hierin 2 Atlasmotten of Atlasvlinders. Toegevoegd 2 kleine vlinders in verlicht stolpje. Taxidermie.
"Attacus Atlas". A bell jar containing 2 Atlas moths or Atlas butterflies. Added 2 small butterflies in illuminated bell jar. Taxidermy.No longer availableDim. 18 x 22 cm (grootste)Estimate: € 80 / 120 -
A small old chandelier in gilded metal with porcelain flowers and 4 milk glass flower-shaped sconces.No longer availableDim. h 45 x Ø 44 cmEstimate: € 40 / 60