#223Paillard BolexEen vintage projector M8. Made in Switzerland. Gekocht bij Smalfilmstudio Antwerpen.
A vintage projector M8. Made in Switzerland. Purchased at Smalfilmstudio Antwerp.No longer availableDim. 35 x 21 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#214Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Industriële rivierlandschappen”. Een lot van 5 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso titels.
"Industrial river landscapes". A lot of 5 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom, titles on the back.No longer availableDim. 29 x 43 & ... & 34 x 32 cmEstimate: € 500 / 750 -
#558Een houten design tafel in massief lichte eik.
#413Oscar DemoulinEen vaas in Vlaams geglazuurd aardewerk met de voorstelling van een pauw, onderaan gesigneerd Oscar Demoulin en gedateerd 1963.
#271"Fauno Danzante". Een gegoten, gepatineerd kunstbronzen beeld.
"Dancing Faun". A cast, patinated bronze art sculpture.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,67 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.67 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 7,38 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#308Michel CaugantEen lot van 6 vintage aardewerken eenden als terrines.
A lot of 6 vintage earthenware duck terrines.No longer availableDim. 15,5 x 21 cm - 14 x 27 cmEstimate: € 160 / 220 -
#224Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Anna Moens, de schoone brouwersdochter”. Een lot van 2 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, opschrift bovenaan “d’apres Andrei-kowitz”.
#331Een koperen kandelaar met socket bovenaan en driehoekvormige voet op klauwpootjes.
A copper candlestick with a socket at the top and a triangular base on claw feet.No longer availableDim. 43,5 cmEstimate: € 40 / 60