A soup tureen with matching dish featuring a floral design. Marked LG Limoges.No longer availableDim. Ø 30 cm (schotel)Estimate: € 40 / 50 -
#648“Toekan”. Een vogel van Murano glas.
#623Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
#516Mario Bellini Cassina, Italia“401 Break”. Een lot van 4 zwart lederen vintage Mid-Century design fauteuils. Ontwerp door Mario Bellini voor Cassina.
"401 Break". A lot of 4 black leather vintage Mid-Century design armchairs. Designed by Mario Bellini for Cassina.No longer availableDim. 84 x 51 x 56 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#354Vermuyten“Foo-Dogs Stilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Foo-Dogs Still Life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353Een wandlamp met drie lichtarmen van verguld plaatijzer, versierd met bloemen en bladeren.
A wall lamp with three light arms made of gilded sheet iron, adorned with flowers and leaves.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#681“Cartes Postales”. Een verzamel album met diverse postkaarten.
#374Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde vogel”. Een kleurenlitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
"Stylized bird". A color lithograph on paper. Signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 76 x 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#645Een aardewerken bord in Delfts blauw stijl, versierd met florale en geometrische motieven en een pauwstaartmotief, vermoedelijk uit het begin van de 19e eeuw.
An earthenware plate in Delft blue style, decorated with floral and geometric motifs and a peacock feather motif, likely from the early 19th century.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Een oude replica van een 16e eeuwse baardman olielamp in brons. Draagt opschrift Deus et Lumen, MDLXXV, 1575.
An old replica of a 16th century bearded man oil lamp in bronze. Inscribed with Deus et Lumen, MDLXXV, 1575.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60