#194Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Gevelaanzichten Begijnhoven”. Een lot van 7 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Facade Views of Beguinages". A lot of 7 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35,5 x 25,5 & ... & 26 x 18 cmEstimate: € 500 / 700 -
#107Een oude tafellamp in kunstbrons met ramskoppen en guirlandes. Onderaan gemerkt Louis XV.
An old table lamp in art bronze with ram's heads and garlands. Marked Louis XV at the bottom.No longer availableDim. h 94 cmEstimate: € 120 / 180 -
#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
#241Een 19e eeuws sawback zwaard, onleesbare graveringen.
A 19th century sawback sword, illegible engravings.No longer availableDim. l 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#452Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.No longer availableDim. 42.5 x 53.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#444Calvin W. Burnett“Gestileerd, zittende naakten”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Stylized, seated nudes." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#49“Gestileerd Circus”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Stylized Circus". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#458Paul Linke“Model Libelle VW” Een vintage tafelventilator uit metaal, bakeliet en aluminium. Gemonteerd op houten plank met bedrading. Bijgevoegd kleine vintage ventilor gemerkt “Calor”.
"Model Libelle VW" A vintage table fan made of metal, bakelite, and aluminum. Mounted on a wooden plank with wiring. Also included a small vintage fan marked "Calor."No longer availableDim. 42 & 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#544Een handgeknoopt oosters meerkleurig tapijt.
A hand-knotted multi-colored Oriental carpet.No longer availableDim. 195 x 205 cmEstimate: € 80 / 120 -
#638Een buitenlantaarn voor wandbevestiging in smeedijzer en glas.
An outdoor wall lantern in wrought iron and glass.No longer availableDim. h 75 x l 92 cmEstimate: € 60 / 80