#254Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886-1952“Bloemenstilleven met porselein”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Flower still life with porcelain". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#143“Iacobi Menochii I. C. Praeclarissimi et in academia pat avi na professorisbdignissimi”. MDLXXII (1572).
"By Jacobus Menochius, J.C., most illustrious and very worthy professor in the academy and ancestor. 1572"No longer availableDim. 5.5 x 17 x 11 cmEstimate: € 200 / 300 -
#391Een Japans porseleinen Imari vaas met vissenkoppen als handvaten, meerkleurig met vogel en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Imari vase with fish head handles, multi-colored with bird and floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 51,5 x Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#429Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“The George, London”. Een tekening, inkt en potlood op papier. Onderaan gesigneerd. Verso atelierstempel en label Museum Albert Van Dyck.
"The George, London". A drawing, ink and pencil on paper. Signed at the bottom. Verso studio stamp and label Museum Albert Van Dyck.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 200 -
#696Een notenhouten kaptafeltje op een centrale driepoot, voorzien van een neerklapbare spiegel en een kleine lade in de gordel.
A walnut dressing table on a central tripod, featuring a folding mirror and a small drawer in the center.No longer availableDim. H. 117 x 50 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#410Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 600 / 650 -
#251Een koud gepolychromeerde kat met camera van brons.
A cold polychrome bronze cat with camera.No longer availableDim. 8 x 9 cmEstimate: € 120 / 140 -
#206Lammhults QuicklyEen set van 5 design gelamineerd berkenhouten vouwtafels met gechromeerde poten, op bijhorende trolley.
#51Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles.
A lot of three blue and white ceramic vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles.No longer availableDim. 27,5 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#300Een halssnoer bezet met ruwe koraal en verzilverde tussenstukken en een bol van amber.
A necklace set with raw coral and silver-plated spacers and a ball of amber.No longer availableEstimate: € 60 / 100