#248Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#664Een grote vintage schotel in aardewerk, een bloemmotief in bruintinten. Onderaan gemerkt op sticker ‘CFK’ en draagt een initiaal.
A large vintage earthenware platter, featuring a floral motif in shades of brown. Marked with a sticker 'CFK' and an initial at the bottom.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 45 / 60 -
#452Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.No longer availableDim. 42.5 x 53.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,56 ct. HVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.56 ct. HVS2, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.No longer availableDim. 4,59 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#288Vier Tasca Capodimonte“Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.
“Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#285Een gepolychromeerd houten gesculpteerd paardenhoofd met teugels op sokkel.
A polychrome carved wooden horse head with reins on a base.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#52“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#684Een zwart gelakt design metalen frame, als wanddecoratie of kapstok.
A black lacquered design metal frame, suitable for wall decoration or coat rack.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393Een lot van 3 Balinese Wayang Golek marionetten in hout en stof.
A lot of 3 Balinese Wayang Golek puppets in wood and fabric.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#174Willy JocquePeriod: 1900-1960“Onze-Lieve-Vrouwekerk te Dordrecht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Our Lady's Church in Dordrecht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 79 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#423Een Afrikaans houten beeld met gesculpteerd gezinstafereel en bovenaan bolvormige pot, Congo. Zijdelingse barst in de pot aanwezig.
An African wooden sculpture depicting a family scene with a spherical pot on top, from Congo. Lateral crack present in the pot.No longer availableDim. 85 cmEstimate: € 60 / 80