#194Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Gevelaanzichten Begijnhoven”. Een lot van 7 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Facade Views of Beguinages". A lot of 7 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35,5 x 25,5 & ... & 26 x 18 cmEstimate: € 500 / 700 -
#177Anna Eva Bergman“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
#641“Emberiza Citrinella”. Een set van twee opgezette geelgorsen, zangvogeltjes op een tak onder een glazen stolp. Taxidermie.
"Emberiza Citrinella". A set of two mounted yellowhammers, songbirds on a branch under a glass dome. Taxidermy.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#323Een lot van vier kijkers, bestaande uit een toneelkijker met ivorine in etui, een zwart metalen toneelkijker, een verrekijker van Sades in lederen etui en een verrekijker van Chinon in etui.
A lot of four viewers, including a theater viewer with ivorine in case, a black metal theater viewer, a Sades binoculars in leather case, and a Chinon binoculars in case.No longer availableDim. H: 7.5cm & 18cmEstimate: € 100 / 120 -
#72Jos Beeck“De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
#645Een aardewerken bord in Delfts blauw stijl, versierd met florale en geometrische motieven en een pauwstaartmotief, vermoedelijk uit het begin van de 19e eeuw.
An earthenware plate in Delft blue style, decorated with floral and geometric motifs and a peacock feather motif, likely from the early 19th century.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568Een lot van 12 diverse kristallen, ertsen, mineralen en gesteentes.
A lot of 12 assorted crystals, ores, minerals, and rocks.No longer availableDim. H: 3-13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#427BaileEen accordeon van het merk Baile, klavier met 30 toetsen.
An accordion by the brand Baile, keyboard with 30 keys.No longer availableDim. 38 x 39 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#611Robert LoiseleurEen vintage aardewerken vaas met gesculpteerd visfiguur in het decor. Onderaan gesigneerd.
A vintage earthenware vase with a sculpted fish figure in the decoration. Signed at the bottom.No longer availableDim. 31,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
An old gilt bronze chandelier with crystal bells and 6 milk glass flower-shaped sconces. 7 light points.No longer availableDim. h 88 x Ø 78 cmEstimate: € 120 / 180