Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie vergulde twee-armige messingen appliques in Lodewijk XIV-stijl, waarvan er twee een paar vormen.

Drie vergulde tweearmige messingen appliques in Lodewijk XIV-stijl, waarvan er twee een paar vormen.

Trois appliques en laiton plaqué or à deux bras de style Louis XIV, dont deux forment une paire.
Dim. h: 47 & 62 cm
SKU: 2004210107.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #107
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #6

    Zes gesatineerde glasramen, waarvan vier met de initialen ‘SF’.

    Six vitraux satinés, dont quatre avec les initiales SF .
    No longer available
    Dim. 63 x 43 e.a.
    Estimate: € 100 / 150
  • #454

    Twee handgeschilderde Chinese prenten van vogels op bloeiende takken. Gesigneerd.

    Deux gravures chinoises peintes à la main représentant des oiseaux sur des branches fleuries. Signé.
    No longer available
    Dim. 57 x 32 & 66 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #201
    Period:

    “Leeuwin op rots”. Een gebeeldhouwd albasten beeld met glazen ogen. Sokkel niet origineel.

    “Lionne sur un rocher”. Sculpture en albätre aux yeux en verre. Socle rapporté.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 800 / 1200
  • #278

    Een paar meerkleurig porseleinen siervaasjes met bloemen en putti in hoogreliëf. Enkele beschadigingen.

    Paire de vases décoratifs en porcelaine multicolore avec fleurs et putti en haut relief. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #167

    “Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Demetre Chiparus. Op arduinen sokkel.

    Danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Demetre Chiparus. Sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 53,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #593
    Franklin Mint

    Een lot van acht schaalmodellen op schaal 1/24: - 1940 Ford Pick-up. - 1954 Corvette C1. - 1954 Mercedes-Benz W196R. - 1954 Mercedes-Benz 300 SL. - 1957 Mercedes-Benz 300SC. - 1961 Jaguar E-type - 1968 Corvette (afneembare dakpaneeltjes) - 1988 Porsche 911 Targa.

    Un lot de huit modèles à l'échelle 1/24: - Ford Pick-up 1940. - 1954 Corvette C1. - 1954 Mercedes-Benz W196R. - 1954 Mercedes-Benz 300 SL. - 1957 Mercedes - Benz 300SC - 1961 Jaguar E-type - 1968 Corvette (panneaux de toit amovibles) - 1988 Porsche 911 Targa.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #268

    “Musicerende Pierrot”. Een meerkleurig gepatineerde plaasteren groep met spiegel.

    Pierrot musicien . Un groupe de plâtre patiné multicolore avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #452
    Elisabeth Noels

    “Zelfportret 2008”. Olieverf op MDF. Stempel van de artiest op de verso.

    Autoportrait 2008 . Huile sur MDF. Cachet de l'artiste au verso.
    No longer available
    Dim. 54 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #164
    Paul Permeke
    Period: 1873 - 1955

    “Zeegezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Marine . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 40 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #674

    Een geelkoperen en een roodkoperen beddenpan.

    Un bassin en cuivre rouge et un en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. l: 95 & 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #313

    Een art deco vaas van mauve glas.

    Un vase art déco en verre mauve.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72
    J. M. Bach

    “Vrouw met mand in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Femme au panier dans un paysage . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More