#550Nederlandse Staatsiejacht XVIIIde eeuw. Maquette.
Yacht Royal Pays Bas XVIIIème siècle. Une maquette.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126Een metaal en lederen chaise longue naar het ontwerp van Le Corbusier.
#623George TrinquePeriod: ±1844-1930“Ninon”. Een bronzen buste gesigneerd G. Trinque.
”Ninon”. Un buste en bronze signé G. Trinque.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#814Een schommelstoel van geplooid beukenhout in de manier van Thonet.
#35Een 18 karaats geel gouden bloem en takvormige hanger bezet met briljanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une fleur en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de branche sertie de brillants et saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 150 / 200 -
#486Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde.
#708Lot Imari porselein: een vaas (H. 25 cm), een kleine vaas (H. 20 cm), een lampenvoet en een schotel (Ø 33 cm).
#682Anton BabionPeriod: 1896 - 1989“Portret van een man met zijn pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Portrait d’un homme assis fumant sa pipe”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100 / 160 -
#91“Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Genummerd exemplaar: 212/700. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1924.
”Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Exemplaire numéroté: 212/700. Van Dieren & Co. Anvers, 1924.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#720Houten scheepsmodel van een driemaster.
Un navire en bois modèle.No longer availableDim. L. 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#458LladroEen porseleinen vogel. Gemerkt.
Un oiseau en porcelaine. Signé.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#46Een paar mahoniehouten crapaudzeteltjes tijdperk Victoria.
Une paire de fauteuils crapaud acajou époque Victoria.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 100