Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie verschillende borden van meerkleurig aardewerk. XVIIIe eeuw. restauraties en randschade.

Drie verschillende borden van meerkleurig aardewerk. XVIIIe eeuw. restauraties en randschade.

Trois assiettes différentes en faïence polychrome. XVIIIème siècle. Réparations et dégâts au bords.
Dim. Ø: 27 - 35 cm
SKU: 1112180384.
Categories: Aardewerk, XVIIIe eeuw.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #384
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #157

    Een zeldzame Brusselse klepkan in Lodewijk XV-stijl. XVIIIe eeuw.

    Une verseuse de Bruxelles remarquable style Louis XV. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #597

    Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.

    Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.
    No longer available
    Dim. b: 101 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #693

    Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.

    Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #32

    Een oude kaart van Brabant uit een atlas. Laat XVIIIe eeuw.

    Une carte du Brabant ancienne venant d’un atlas. Fin XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #750

    Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.

    Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #147

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.

    Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #657

    Twee borden van Delfts aardewerk, waarbij één pauwstaartbord met gele rand. XVIIIe en XIXe eeuw. Het eerste met randschade en gerestaureerd.

    Deux assiettes en faïence de Delft, dont une à décor de queue de paon et bord jaune. Dégâts mais restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143

    Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.

    Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #367

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

    Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #445

    Een lot vazen: drie dekselvaasjes (zonder deksels), zeven buikvaasjes en een hoornvaasje van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIIe en XIXe eeuw. Verscheidene met randschade.

    Un lot de vases: trois vases à couvercle mais sans couvercles, sept vases à panse et un vase cornet en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle et XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #675

    Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.

    Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 13 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #759

    Twee knobbelvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met gerestaureerde rand. XVIIIe eeuw.

    Deux vases nodule en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase restauré. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #402

    Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.

    Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #775

    Een lot van acht verschillende kannetjes van Lusterware.

    Un lot de huit verseuses différentes de Lusterware;
    No longer available
    Dim. h: 12 - 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #276

    Een schotel van meerkleurig aardewerk met een voorstelling van de dood van Frederick ten Boven op 6 augustus 1724. Gerestaureerd.

    Un plat en faïence polychrome, représentation de la mort de D-Frederick ten Boven le 6 août 1724. Restauré.
    No longer available
    Dim. Ø; 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #611

    Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.

    Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 61 x 118 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #807

    Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.

    Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 50
  • #678

    Twee schotels met blauw op witte landschapdecors, waarbij één Chinese van porselein en één Engelse van aardewerk.

    Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #121

    Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.

    Une théière de Namur et un pot à lait, montures en argent.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 18 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #688

    Een driedelig kaststel van kobaltblauw en verguld aardewerk met meerkleurige romantische decors.

    Une garniture de cheminée en faïence bleu Cobalt et dorée, décors romantiques.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #365

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct ( fermoir détaché).
    No longer available
    Dim. 8,22 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #57

    Een mannenfiguur van gebeeldhouwd hout op voetstukje. Zonder armen.

    Une forme masculine en bois sculpté sur socle. Sans bras.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #275

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een bloem van jade bezet met één briljantje.

    Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur en jade et serti d’un brillant.
    No longer available
    Dim. 5,97 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #138

    “Leeuwin”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Barye.

    ”Lionne”. Une statue en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre par Barye.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #159
    Marcel Cockx
    Period: 1930 - 2007

    “Driekoningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Les Rois mages”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #29
    Alphonse Mora
    Period: 1891 - 1977

    “Zeelieden”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 29/30 buiten de plaat.

    ”Marins”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 29/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #663

    Japanse drummer. Bronzen beeld.

    Une statue en bronze représentant un batteur japonais.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #227

    Een opengewerkt mandje van 800‰ zilver met een gedreven decor van putti. Duits werk. 339 g.

    Un panier ajouré en argent 800 ‰ et décor repoussé d’un putti. Travail allemand. 339 g.
    No longer available
    Dim. b: 26 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #337
    Kaiser

    Twee windhonden en een moeder met kind van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Het tweede op houten voetstukje.

    Deux lévriers et une mère et son enfant.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #722
    L. Colderes

    “Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #570

    Een notenhouten wandconsole met twee laden in de gordel en gecanneleerde zuiltjes op de hoeken.

    Une console en noyer à deux tiroirs dans la ceinture et colonnes cannelées au coins.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #72
    Felix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    “Vlucht naar Egypte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Fuite vers l’Egypte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More