#228Een wandelstok met een 925‰ zilveren handgreep in de vorm van een karikatuur met lange hoed. Gemerkt. XIXe eeuw.
#118Een reeks van zes zilveren gildelepeltjes. Gemerkt ‘Dutalis’. Brugge St. Pieters. 800‰.
Une série de six petites cuillères de confrérie en argent. Marque ‘Dutalis’. Bruges St. Pierre. 800‰.No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#243Een wandelstok met een gebogen handgreep van zilver.
#238Een Russische wandelstok met een handgreep van geniëlleerd vermeil. XIXe eeuw.
Une canne russe à manche en vermeil niélé. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 80 / 120
#370Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 550 / 650 -
#568Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
#800Een paar handgeknoopte wollen karpetjes.
#801Een koedoeschedel op muurplaat.
#518Een paar Kota, ceremoniële beelden van hout en messing. Afrikaans werk.
Deux statues de cérémonie Kota en bois et laiton. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 & 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#400Tissot StylistEen herenhorloge met rekbare armband.
Montre à bracelet élastique homme.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#570Een rendiergewei met muurbevestiging. Beschadiging.
#513“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
#327Een paar hangconsoles van mahoniehoutfineer. XIXe eeuw.
#246Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.
#132“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
#730Een breakfast table in regencystijl. Met glazen blad.
Une table de petit déjeuner, style Régency, avec une tablette en verre.No longer availableDim. 70 x 122 x 72 cmEstimate: € 80 / 100