Similar lots by type
-
#311Denbac
Een kannetje en vier bekertjes van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. (Denert & Baluchon)
Une cruche et quatre tasses en faïence émaillée. Marquée en bas. (Denert & Baluchon)No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#607
Een vaas van gekleurd Muranoglas met een millefioridecor.
Vase en verre de Murano coloré à décor millefiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 75 -
#483
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 90 -
#73
Een lamp van blauw glaspasta.
Une lampe en pâte de verre bleue.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#478
Een geribde vaas van beige Muranoglas.
Un vase nervuré en verre de Murano beige.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 85 / 100 -
#27
Twee verschillende vazen van gefumeerd en okerkleurig glas.
Deux vases différents en verre fumé et ocre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 35
Other lots in this auction
-
#498
Een schotel van cloisonné op koper met een meerkleurig bloemendecor. In gesculpteerde houten standaard.
Un plat en cuivre cloisonné à décor floral multicolore. Dans un support en bois sculpté.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 160 / 180 -
#80
Een 18 K geelgouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 k.No longer availableDim. 14,95 gEstimate: € 450 / 550 -
#281
Een paar kleine gietijzeren tuinvaasjes.
Une paire de petits vases de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 21 & 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#277
“Herinnering aan het 800 jaar bestaan van de Sint-Maerten toren van Kontich. 1149-1949.”
Mémoire du 800e anniversaire de la tour Sint-Maerten à Kontich. 1149-1949.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#254E. Muller
“De kleine roker”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met restauratieverslag.
Le Petit Fumeur. Huile sur toile. Signée. Avec rapport de restauration.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#252E. Deleers
“Zeezicht op golfbreker te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de mer et sur le brise-lames à Knokke. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#138
Een sierstuk in art-nouveaustijl met een aardewerken schotel onder een vaas, versierd met een meerkleurig bloemendecor in bronzen staander, versierd met een vrouwenfiguur.
Pièce décorative de style Art nouveau avec un plat en terre cuite sous un vase, orné d'un décor floral multicolore sur un support en bronze, orné d'une figure féminine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#243Muller Frères, Lunéville
Een wandapplique in smeedwerk met coupe van meerkleurig glaspasta. Getekend.
Applique murale en fer forgé avec coupe en pâte de verre multicolore. Signée.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 120 / 140 -
#62Josée Melsen
“Zomers binnentuintje”. Aquarel op papier. Uit nalatenschap van de kunstenares.
Jardin intérieur d'été. Aquarelle sur papier. Provenant de la succession de l'artiste.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 30 / 35 -
#604Barbie
40e verjaardag. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
40e anniversaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#129Adèle Koekkoek
“Neerhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de basse cour. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 86 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46
Een antiek gepolychromeerd houten schommelpaard. Eén handvat manco.
Cheval à bascule en bois polychrome. Une anse manque.No longer availableDim. 100 x 125 cmEstimate: € 80 / 100