#117Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.
#197Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
#130Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages sur fond de motifs végétaux.No longer availableOnline onlyDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#295Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#163Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
#76Een paar grote schelpen met parelmoer.
Un netsuke en forme de Bouddha, représentation érotique, en bois dur tropical. Nous ajoutons deux autres netsukes en bois en forme de cochon et de poulet.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 cmEstimate: € 50 / 80 -
#151Een merkwaardige hoge dekselvaas van gecraqueleerd Chinees aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en personages, waarbij enkele in reliëf. Vogeltje op het deksel gerestaureerd.
Un remarquable vase haut à couvercle en faïence de Chine craquelée, orné d'un décor multicolore d'animaux et de personnages dont certains en relief. Petit oiseau sur le couvercle a été restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#277Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableOnline onlyDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60