Similar lots by type
-
#215Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#310Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#95Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#185Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#125Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#260Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#404Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#745Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350 / 500 -
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#807“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#796Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#396Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#739L.A. Jacobs“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Roger Hebbelinck“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#402Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#792Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#775Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#805Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#190Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400 / 500 -
#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#804Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#379Dutré“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#320Silver CrossEen oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#808“Havenzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 25 / 50 -
#98Tafelklokje.
Pendule de table.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#471FilipijnenEen hakmes van staal in houten foedraal voor vrouwen en kinderen.
Hache en acier dans son fourreau en bois pour femmes et enfants.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#380Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor, een waterkan met verzilverde montuur en een geslepen schaal.
Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#371Barometer van gebeeldhouwd hout.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#483Een Chinese wijze, twee vissers, twee krijgsheren en een Guanyin van gesculpteerd hardhout.
Un sage chinois, deux pêcheurs, deux guerriers et une Guanyin en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#92Julien Van Santen“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#121BuragoEen serie van vier oldtimers. Schaal 1/18. Een Mercedes Roadster ‘36, een Bugatti ‘34, een Alfa Romeo Monza ‘34 en een Alfa Romeo Spider ‘32.
Suite de quatre voitures miniatures. Echelle 1/18. Une Mercedes Roadster ‘36, une Bugatti ‘34, une Alfa Romeo Monza ‘34 et une Alfa Romeo Spider ‘32.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#684Een rechthoekig eikenhouten salontafeltje in rustieke stijl.
Table de salon rectangulaire en chêne de style rustique.No longer availableDim. 109 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#679L. Brangers“Slapende bisschop” en “Bisschop met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
“Evêque dormant” et “évêque et chien”. Huile sur toile. Signées. Petite restauration.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#488Een Kinkozan dekselpot met een decor van figuren.
Vase couvert Kinkozan à décor de personnages.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#130Een paar 14 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 14 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 800

