Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie verschillende Japanse geishapoppen op houten voetstukken. Japanse volkskunst.

Drie verschillende Japanse geishapoppen op houten voetstukken. Japanse volkskunst.

Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.
Dim. h: 38 & 40 cm
SKU: 2510220537.
Category: Aziatisch.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #537
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #539

    Een Chinees tafeltje met rond messingen blad, gedragen door drie drakenkoppen op opplooibare voet.

    Une table chinoise à plateau rond en laiton, soutenue par trois têtes de dragon sur un pied pliant.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm Ø: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #567

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #551

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en een wapenschild met herten. Gemerkt onderaan.

    Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'armoiries au cerfs. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #396

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #528

    Een lot van acht verschillende figuurtjes van meerkleurig Chinees porselein.

    Lot de huit figurines différentes en porcelaine de Chine multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #553

    Een rechthoekige Chinees ijzerhouten salontafel.

    Une table basse rectangulaire en bois de fer chinois.
    No longer available
    Dim. 40 x 137 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #546

    Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.

    Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 874 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #548

    Een ronde bronzen voorraadpot op drie pootjes en versierd met symbolen. Chinees werk.

    Pot de provision rond en bronze sur trois pieds et décoré de symboles. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #694

    Twee diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #533

    Een kleine Chinees ijzerhouten salontafel.

    Une petite table basse chinoise en bois de fer.
    No longer available
    Dim. 40 x 52 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #687

    Een dekselvaasvormige lampenvoet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders.

    Pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #666

    Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.

    Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.
    No longer available
    Dim. 112 x 92 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #558

    Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un ancien bouddha assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #473

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #557

    Een met been bezette vijfdelige toiletset met gegraveerde decors.

    Nécessaire de toilette cinq pièces incrusté d'os aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. l: 4 - 25 cm Ø: 6,5 - 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #495

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #531

    Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.

    Vase taïwanais à décor d'oiseaux et de fleurs, imitation de laque rouge sur fond doré.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #675

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenrozen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #681

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #185

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #659

    Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.

    Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #674

    Een paar kraanvogels van cloisonné op messing en op houten voetstukjes.

    Une paire de grues cloisonnées sur laiton et sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #695

    Een Japanse houten emmer.

    Un seau japonais en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 35 / 40

Other lots in this auction

  • #241

    Een albasten lampje, versierd met twee vogeltjes en een schelp. Met los kapje.

    Une lampe en albâtre, décorée de deux oiseaux et d'un coquillage. Avec abat-jour lâche.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #140

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en onyx.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,04 ct et d'onyx.
    No longer available
    Dim. 11,84 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #656

    Twee gelakte Japanse kastjes met telkens twee deurtjes en twee laden.

    Deux armoires japonaises laquées, chacune avec deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #125

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 1,90 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #195

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #594

    Een vierhoekige Chinees houten bijzettafeltje met tussenblad.

    Une table d'appoint chinoise quadrangulaire en bois avec entretoise.
    No longer available
    Dim. 70 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #626

    Een rond, gecontourneerd, wortelnotenhouten Chippendale salontafeltje rustend op klauwpoten.

    Une table basse ronde et profilée en ronce de noyer Chippendale reposant sur des pieds griffes.
    No longer available
    Dim. Ø 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #693

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.

    Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #214
    Everaerts

    “Zicht van op de kade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    "Vue du quai". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1924.
    No longer available
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #465

    Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).

    Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).
    No longer available
    Dim. 80 x 77 x 38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #614

    “Dans l’argile”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 21/30 buiten de plaat.

    "Dans l'argile". Une lithographie. Signée et numérotée 21/30 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 41 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #598

    Een paar meerkleurig Italiaans glazen schelpen.

    Une paire de coquilles en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More