Similar lots by type
-
#539Een Chinees tafeltje met rond messingen blad, gedragen door drie drakenkoppen op opplooibare voet.
Une table chinoise à plateau rond en laiton, soutenue par trois têtes de dragon sur un pied pliant.No longer availableDim. h: 76 cm Ø: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#567Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#551Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en een wapenschild met herten. Gemerkt onderaan.
Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'armoiries au cerfs. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#396Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#528Een lot van acht verschillende figuurtjes van meerkleurig Chinees porselein.
Lot de huit figurines différentes en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableDim. h: 14 - 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#553Een rechthoekige Chinees ijzerhouten salontafel.
Une table basse rectangulaire en bois de fer chinois.No longer availableDim. 40 x 137 x 51 cmEstimate: € 120 / 150 -
#546Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 874 x 110 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#548Een ronde bronzen voorraadpot op drie pootjes en versierd met symbolen. Chinees werk.
Pot de provision rond en bronze sur trois pieds et décoré de symboles. Travail chinois.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 300 / 360 -
#694Twee diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#533Een kleine Chinees ijzerhouten salontafel.
Une petite table basse chinoise en bois de fer.No longer availableDim. 40 x 52 x 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#687Een dekselvaasvormige lampenvoet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders.
Pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 60 -
#666Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.
Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.No longer availableDim. 112 x 92 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#558Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un ancien bouddha assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100 / 120 -
#473Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 180 -
#557Een met been bezette vijfdelige toiletset met gegraveerde decors.
Nécessaire de toilette cinq pièces incrusté d'os aux décors gravés.No longer availableDim. l: 4 - 25 cm Ø: 6,5 - 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#495Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250 / 400 -
#531Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.
Vase taïwanais à décor d'oiseaux et de fleurs, imitation de laque rouge sur fond doré.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 10 / 15 -
#675Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenrozen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#681Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#185Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300 / 400 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#659Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.
Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#674Een paar kraanvogels van cloisonné op messing en op houten voetstukjes.
Une paire de grues cloisonnées sur laiton et sur socles en bois.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#695Een Japanse houten emmer.
Un seau japonais en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35 / 40
Other lots in this auction
-
#241Een albasten lampje, versierd met twee vogeltjes en een schelp. Met los kapje.
Une lampe en albâtre, décorée de deux oiseaux et d'un coquillage. Avec abat-jour lâche.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#140Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en onyx.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,04 ct et d'onyx.No longer availableDim. 11,84 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#656Twee gelakte Japanse kastjes met telkens twee deurtjes en twee laden.
Deux armoires japonaises laquées, chacune avec deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 60 x 40 x 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#125Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 400 / 450 -
#195Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#594Een vierhoekige Chinees houten bijzettafeltje met tussenblad.
Une table d'appoint chinoise quadrangulaire en bois avec entretoise.No longer availableDim. 70 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#626Een rond, gecontourneerd, wortelnotenhouten Chippendale salontafeltje rustend op klauwpoten.
Une table basse ronde et profilée en ronce de noyer Chippendale reposant sur des pieds griffes.No longer availableDim. Ø 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#693Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#214Everaerts“Zicht van op de kade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Vue du quai". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#465Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#614“Dans l’argile”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 21/30 buiten de plaat.
"Dans l'argile". Une lithographie. Signée et numérotée 21/30 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 41 x 59 cmEstimate: € 50 / 80 -
#598Een paar meerkleurig Italiaans glazen schelpen.
Une paire de coquilles en verre italien multicolore.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 35 / 45

