Similar lots by type
-
#690
Een oeil-de-boeufklok met een albasten wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale oeil-de-boeuf à cadran en albâtre aux chiffres romains émaillésNo longer availableDim. H: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#83
Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.
Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#625Le Govig
Een oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf incrustée de nacre autour du cadran émaillé.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#273
Een houten regulateur.
Régulateur en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 60 -
#373
Een lot van vijf klokjes.
Un lot de cinq horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#17
Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.
Lot de onze petits pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#256
Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 180 / 240 -
#499
“Allegorie op de lucht”. Chinees zijden naaldwerk. Gesigneerd en ingelijst.
"Allégorie sur l'air". Une tapisserie chinoise sur soie. Signée et encadrée.No longer availableDim. 57 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#615
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#313La Tronche, Grenoble.
Een milieu-de-table van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks 1780.
Un milieu-de-table en faïence française. +- 1780.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#645
Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.
Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.No longer availableDim. 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#300
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#387
Een lot van vijf meerkleurige klokjes.
Un lot de cinq petites horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#93
Een éénjaarklok van messing onder stolp.
Une horloge avec une autonomie de marche d’une année en laiton sous cloche.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31
Een lot van vier klokjes.
Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#41
Een lot van zes laat XVIIIe eeuwse borden van meerkleurig Frans aardewerk met diverse decors, grotendeels met betrekking tot de revolutie.
Un lot de six assiettes du XVIIIième siècle en faïence française polychrome avec des divers décors, en majorité relaté à la révolution.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#236
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee laden. Tijdperk Lodewijk XV.
Un buffet en chêne à deux portes avec moulures et deux tiroirs. Louis XV.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 300 / 500 -
#328
Een kleine hangvitrine, versierd met sober inlegwerk. Omstreeks 1780.
Une petite vitrine murale, avec une décoration sobre en placage. +- 1780.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#146Gerard Cornelis, Liège
Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 300 / 500 -
#133
Een pendule in Lodewijk XV-stijl in Italiaanse fineer en koper.
Pendule de style Louis XV en placage et cuivre. Travail italien.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180 / 220 -
#123
Een notenhouten regulateur.
Régulateur en noyer.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 40 / 60 -
#222
“Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#438
Twee miniatuur theepotjes en een schoteltje van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw.
Deux théières miniature et une coupelle en porcelaine Imari. XVIIIième et XIXième siècle.No longer availableDim. h: 7 & 8; Ø: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#33
Een antieke kandelaar van vol messing. Barok.
Un chandelier antique en laiton. Baroque.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#102Sois ClaesPeriod: 1884-1960
“De Nete in Mol”. Aquarel. Gesigneerd.
"De Nete in Mol". Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 53 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#705
Grote leeuwenkop van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Grande tête de lion en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#94Jos Van Steen
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
"Nature morte, aux huîtres". Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Etang dans le bois". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#343Boch La Louvière
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van tulpen in een ronde uitsparing. Model No. D2809. Gemonteerd als lampvoet.
Un vase en faïence polychrome avec un décor en relief de fleurs. Modèle N° D2809. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#546Indo-Hamadan
Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 305 x 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#462
“Kinship/stardust on the assembly line”. Olieverf op papier. Niet gesigneerd.
“Kinship/stardust on the assembly line”. Huile sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#307
Een olielamp van wit en groen opaalglas met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en opaline verte et blanche avec un décor fleuri doré. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#766
Een bijzettafel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.
Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XVI.No longer availableDim. L: 115 cm; H: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#306
Spaanse tafel van kastanjehout met twee klapbladen. Poten met dwarsverbinding.
Table espagnole en châtaigner à deux abattants. Pieds à entretoise.No longer availableDim. 160 x 54 cm (dicht)Estimate: € 200 / 240 -
#679Pisani
“Havenzicht bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port par la nuit". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#122Laura Sylvia GossePeriod: 1881 - 1968
“Stilleven met fruit en Chianti”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
"Nature morte aux fruits et Chianti". Huile sur toile. Attribuée à.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400 / 500