Similar lots by type
-
#392
Een lot van zeven koperen waterketels.
Un lot de sept bouilloires en cuivre.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#621
Een vol messingen luster met zes lichtpunten, versierd met vogels.
Un lustre en laiton plein à six points lumineux, décoration d’oiseaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#27
Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#789
Een koperen brasero op smeedijzeren voet.
Un brasero en cuivre sur pied en fer forgé.No longer availableDim. h: 40 cm Ø 50 cmEstimate: € 50/60 -
#398
Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80/100 -
#387
Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#341
Een vol messingen en vergulde kandelaar in barokke stijl.
Un candélabre en laiton massif doré, style Baroque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#378
Een lot messing, bestaande uit een theepot, een koffiekan, een belletje en een vijzel met stamper.
Un lot de laiton, comprenant une théière, une cafetière, une sonnette et un mortier avec son pilon.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#18
Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 45/50 -
#323
Een vijfdelige rokersset van vol messing, versierd met barokke motieven.
Un fumoir en cinq pièces en laiton massif, motifs Baroque.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#330
Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#790
Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.No longer availableDim. 45 x 60 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#282
“Volksfeest”. Olieverf op koper. Recent atelierwerk in de geest van Teniers.
”Fête populaire”. Huile sur cuivre. Travail d’atelier récent d’après Teniers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#377
Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40/60 -
#118
Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#744
Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80/120 -
#394
Een lot van vier koperen waterkannen en ketels.
Un lot de quatre verseuses et bouilloires en cuivre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/50 -
#491
Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met een decor van bloesems.
Une paire de petits vases en cloisonné sur cuivre jaune, décoration de floraisons.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#356
Een Turkse lantaarn van messing en glas.
Une lanterne turque en laiton et verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#561
Een tonvormige tuinstoel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Onderaan met stempel.
Un tabouret en forme de tonneau en porcelaine de Chine polychrome au décor de personnages en cartouche.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/180 -
#412
“Personages aan een meer”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd ‘C. I.’.
”Personnages auprès d’un lac”. Huile sur carton. Monogrammé ‘C.I.’No longer availableDim. 13,5 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#674
“Waterlandschap met molen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wiegers.
”Paysage fluvial et moulin”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Wiegers’.No longer availableDim. 13 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#232René HansoulPeriod: 1910 - 1979
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 70 cmEstimate: € 100/120 -
#360
Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/180 -
#651Fr. Weber
“St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.
”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#20
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met bolletjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct avec des petites boules.No longer availableDim. 2,23 gEstimate: € 50/80 -
#279Freddie Blommaert
“Provençaals landschap.” Gouache op board. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1982.
”Paysage provençal”. Gouache sur carton. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#83
“Springende paarden.” Bronzen beeld.
”Chevaux qui sautent”. Une statue en bronze.No longer availableDim. l 63 cmEstimate: € 100/160 -
#716
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis de Caucase en laine noué main.No longer availableDim. 195 x 100 cmEstimate: € 40/70 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#547
Een oryxschedel op houten muurplaat.
Un crâne d’oryx sur un panneau mural en bois.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 50/80