Other lots in this auction
-
#429Denis DolphynPeriod: 1902 - 1992“Landschap met populieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage aux peupliers . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#612Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Compositie”. Een collage, olieverf op paneel en met röntgenfoto’s van de dochter van de kunstenares.
Composition . Un collage, huile sur panneau et avec radiographies de la fille de l'artiste.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247“Dansende faun”. Een bronzen beeld naar voorbeeld van Massimiliano Soldani Benzi.
Faune dansante . Une statue en bronze d'après l'exemple de Massimiliano Soldani Benzi.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#181Een paar deels vergulde bronzen kandelaars in empirestijl, gedragen door een damesfiguur.
Une paire de bougeoirs en bronze partiellement doré de style Empire, portés par une figure de dame.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#292R. Vermeylen“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Miroir doré de style Louis XV. Coiffé d'une rocaille.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200 / 240 -
#572Jorge FloresPeriod: 1934 - 2008“Paisaje lunar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
Paisaje lunar . Huile sur panneau. Signé et daté 1989 au dos.No longer availableDim. 82 x 122 cmEstimate: € 120 / 200 -
#75Marcel TatonPeriod: °1957Een zilveren hanger in de vorm van een hoofd bezet met een parel.
Un pendentif en argent en forme de tête sertie d'une perle.No longer availableDim. 8,5 x 8 cm 60,40 gEstimate: € 100 / 150 -
#33Een oude theaterkijker met leder bekleed. In etui.
Une paire de lunettes de théâtre recouvertes de cuir. Dans une pochette.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#119“Bloemen”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
Fleurs . Technique mixte. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#101Een sierkan van zachte pasta, versierd met een meerkleurig en verguld decor van zwanen op het water en de tuit en handvat versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau. Restauratie aan de bladeren.
Une cruche à pâtes molle ornementale, décorée d'un décor multicolore et doré de cygnes sur l'eau et le bec et la poignée décorés de feuilles en relief. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#2Romain Malfliet“Kathedraal - markt”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 88/150 buiten de plaat.
Cathédrale - Marché . Gravure. Signée, titrée et numérotée 88/150 hors planche.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 35 / 50


