#311F. van Baden“Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.
#139Een vergulde spiegel en console met marmer. Versierd met miniaturen. Rijkelijk gedecoreerd.
A gilded mirror and console with marble. Decorated with miniatures. Lavishly adorned.No longer availableDim. 107 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#26Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#217Jef De KeyserEen buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
#589Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#102Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#154Franz De VadderPeriod: 1862-1936“Heidelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd “1901”.
"Heath landscape". A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom "1901".No longer availableDim. 53 x 73cmEstimate: € 300 / 500 -
#273Een Kuifje verzameling album 1946.
A Tintin collection album 1946.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#324“Les Oies du frère Philippe”, Fable de la Fontaine. 19de eeuwse spotprent.
"The Geese of brother Philippe", Fable by La Fontaine. 19th-century satirical print.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#496ZandjanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An Oriental carpet. Hand knotted wool.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 120 / 200