#670Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.
"Untitled (be mine)". A print on paper, with the inscription "1987 Copyright Keith Haring Foundation. www.haring.com Licensed by Artestar, New York. 62/160."No longer availableDim. 78 x 78cmEstimate: € 225 / 275 -
#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#352Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde. Met een Arabische tekst.
#416Een Turks handgeknoopt karpet van wol.
#628Een Chinese staanlamp.
A Chinese table lamp.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#529Leonor Fini‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
#320Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één robijn van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one ruby of approximately 0.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#195Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
#555Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.
A chest-on-chest with 3 drawers at the bottom and 6 at the top.No longer availableDim. 170 x 103 x 52cmEstimate: € 200 / 300