#412Hubert MinneboEen ets van een bronzen beeld ter ere van inhuldiging van het nieuwe V.K.W. gebouw. Genummerd 146/150.
An etching of a bronze statue in honor of the inauguration of the new V.K.W. building. Numbered 146/150.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#427Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
#611Een schedel van een herkauwer met hoorns, op metalen staander.
#353Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#639Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#115Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#508Een blauw-wit Chinees porseleinen tuinkruk met floraal motief.
A blue and white Chinese porcelain garden stool with a floral motif.No longer availableDim. 47 x 38cmEstimate: € 175 / 225