Other lots by Georgina von Etzdorf
-
#295Georgina von Etzdorf
Twee verschillende sjaals van rayon en polyester.
Deux châles différents en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 24 en 150 x 19 cmEstimate: € 50/100 -
#165Georgina von Etzdorf
Twee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.
Deux châles semblables de différentes couleurs en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#555Georgina von Etzdorf
Twee verschillende sjaals van rayon, zijde en polyester.
Deux châles différents en rayon, soie et polyester.No longer availableDim. 160 x 30 en 140 x 19 cmEstimate: € 50/100 -
#335Georgina von Etzdorf
Een met takken versierde zwart, grijs en bruin fluwelen stola.
Etole en velours noir, brun et gris décoré de branches.No longer availableDim. 240 x 55 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#81
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#372Suzanne Pirotte
“Babylon” & De “Bruges à Gand.” Twee litho’s buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
”Babylone” & “De Bruges à Gand”. Deux lithographies signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. ± 50 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#132Albert CaulletPeriod: 1875-1950
“Boerenkar met driespan”. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.
”Char fermier à trois chevaux”. Huile sur toile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 200/300 -
#798
Een houten plantenstaander. Begin XXe eeuw.
Porte-plante en bois. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/50 -
#49Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Hessenhuis”. Ets. Gesigneerd en genummerd 130/150 buiten de plaat.
”Maison Hessen”. Une eau-forte. Signée et numérotée 130/150 hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#628
Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
Petite lanterne de vesibule à trois lumières et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/50 -
#626Meshed
Handgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een klein centraal medaillon met een brede herati boord. Perzisch werk, mooie staat.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif islimi avec petit médaillon central. Large bordure herati.No longer availableDim. 348 x 269 cmEstimate: € 400/600 -
#766
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
Table d’appoint avec entretoise et avec porte-journaux.No longer availableDim. b: 40 & 48 cmEstimate: € 40/60 -
#577Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Waterlandschap met hoeves”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Paysage rupestre aux fermes”. Technique mixte. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#189
Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200/1500 -
#283De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#501
Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.
Une statue en bois dur sculpté. Afrique, mi-XXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40/60