Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie verschillende vaasjes van Nankin-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampvoet. Deksel gerestaureerd.

Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.

Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.
Dim. h: 38 - 26,5 cm
SKU: 2806220651.
Category: Aardewerk.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #651
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #565

    Een paar meerkleurig aardewerken lampenvoeten.

    Paire de pieds de lampe en faïence multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm (m.k.)
    Estimate: € 100 / 120
  • #425

    Een antiek schaaltje van Chinees aardewerk met groen glazuur en versierd met reliëfdecor.

    Un ancien bol en faïence chinoise à glaçure verte et orné d'un décor en relief.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #45

    Een siervaas met deksel van blauw en wit majolica, versierd met landschapsdecor. Onderaan gemerkt. Albisoal, Italië. Kleine restauratie aan het deksel.

    Vase d'ornement à couvercle en majolique bleue et blanche, à décor de paysage. Marqué en bas. Albisoal, Italie. Petite restauration au couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #253

    Een schouwpendule van messing en blauw en wit porselein. Met slinger en sleutel.

    Pendule de cheminée en laiton et porcelaine bleue et blanche. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #27

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken tabakspot in de vorm van een man die een kind de fles geeft. Vermoedelijk Duitsland, XIXe eeuw. Barst in de basis.

    Pot à tabac en terre vernissée multicolore en forme d'homme donnant la bouteille à un enfant. Probablement Allemagne, 19ème siècle. Fêlure à la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #671

    Een lot Belgisch aardewerk bestaande uit twee kruikjes, drie vaasjes, en een tabakspot.

    Lot de faïences belges composé de deux cruches, de trois vases et d'un pot à tabac.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #309

    Een meerkleurig Italiaans aardewerken koffieserviesje voor zes personen, versierd met decor van putti in reliëf.

    Service à café pour six personnes en faïence italienne multicolore, décoré de putti en relief.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #351

    Een uiltje van wit aardewerk.

    Une chouette en faïence blanche.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #231

    Een lot van drie antieke Nederlandse steengoed kruiken.

    Lot de trois pichets anciens en grès hollandais.
    No longer available
    Dim. h: 33 - 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #333

    Een vaas van geglazuurd aardewerk, versierd met vier hagedissen in hoogreliëf. Glazuurschilfer aan de basis.

    Vase en faïence glaçurée, à décor de quatre lézards en haut-relief. Eclat de glaçure à la base.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #387
    Bihl, Czechoslovakia

    Een geglazuurd aardewerken vaas in twee tinten groen. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence vernissée aux deux tons de vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258

    Een tabakspot en een kruik van Italiaans majolica.

    Un pot à tabac et un pichet de majolique italienne.
    No longer available
    Dim. h: 39 & 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #67
    Goebel, Germany

    “Herdershond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. No. 30 069 43.

    "Berger allemand". Une statue de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N° 30 069 43.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #8
    Leo Maes

    Een tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.

    Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #370

    Een 14 K wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,10 ct.

    Un pendentif en or blanc et jaune 14 kt serti d'un diamant taille brillant de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 1,24 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #155
    Montjoye

    Een grote glazen vaas met een art noveau overlay decor met vergulde klaprozen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    Un grand vase en verre à décor art nouveau en superposition de coquelicots dorés. Marqué en bas. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #70

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en een centrale briljant van +- 0,40 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,18 ct et d'une taille brillant central de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 1,55 g
    Estimate: € 850 / 900
  • #388
    Goebel, Germany

    “Puppenmütterchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 67.

    "Puppenmutterchen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 67.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    “Danseres”. Een bronzen beeldje op een marmeren voetstuk in de geest van Art deco. Naar het werk van Chiperus.

    "Danseur". Une statuette en bronze sur un socle en marbre dans l'esprit Art Déco. D'après les modèles de Chiperus.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #313
    Helvetia Electric

    Een verguld schouwklokje op elektriciteit.

    Une pendule de cheminée dorée à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #229
    Clement Sielens

    “Stilleven met bloemen en beeldje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte avec fleurs et figurine". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 cm x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Barony

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.

    "Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #323

    Een reisklokje en een reiswekkertje in messingen kastjes. Het eerste gemerkt ‘Blessing’. Het tweede jaren ‘30.

    Une horloge de voyage et un réveil de voyage dans des armoires en laiton. Le premier marqué 'Bénédiction'. La deuxième des années 1930.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    Capodimonte

    “Visserspaar”. Twee groepjes in meerkleurig biscuit. Gesigneerd en gemerkt.

    "Couple de pêcheurs". Deux groupes en biscuit multicolore. Signés et marqués.
    No longer available
    Dim. H:41&42cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #419

    “Jongensportret.” Potlood op papier. Draagt apocrief monogram. Gedateerd 22/09/1934.

    "Portrait de garçon." Crayon sur papier. Monogramme apocryphe. En date du 22/09/1934.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #64
    Gaston Noelanders
    Period: °Elsene 1910-2003

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More