#158‘De blinde bedelaar’, een geschilderde reproductie naar het werk van Josephus Dyckmans. Olieverf op doek, getekend H. Vinck.
#243“Hoeve en bruggetje”, een lot van 2 etsen, gesigneerd J. Matthys.
"Farmhouse and Bridge", a lot of 2 etchings, signed J. Matthys. -
A set of two decorative floral still lifes. Signed by Verhees and unreadable. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#294Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#185Een set 19e eeuwse woordenboeken, Kramers & Bonte dictionnaire Neerlandais-Français, Français Neerlandais, G.B. Van Goor Zonen Gouda.
A set of 19th-century dictionaries, Kramers & Bonte dictionary Dutch-French, French-Dutch, G.B. Van Goor Zonen Gouda.