#127Delvaux
Een wit lederen handtas met linnen beschermingstas.
#790
Een lot van zeven verschillende handtassen en avondtasjes.
#253
Een antiek parasolletje van zwart kant.
Une ombrelle ancienne en dentelle noire.No longer availableEstimate: € 60/80
#311
“Engel”. Een beeld van massief messing op een granieten voetstuk.
#485Herge
“De avonturen van Kuifje”. Een reeks van acht verzamelalbums. Nieuwstaat.
#258
Een gietijzeren spaarpot in de vorm vaneen rijke man in een zetel.
#288
“Paarden”. Een porseleinen groep naar een ontwerp van Borsato. Italiaans werk.
#129Marinus Adrianus Koekkoek
“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1861.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1861.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 500/800 -
#332
“De droom”. Een met de hand ingekleurde oude prent in fraaie lijst.
”Le rêve”. Une illustration mise en couleurs à la main, dans un encadrement.No longer availableDim. 44 x 74 cmEstimate: € 100/120 -
#754
Oosters karpet. Handgeknoopt.
#586
Une table à allonges en chêne avec des pieds torsadés à entretoise en H, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. 160 (300) x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#596
#631
Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#658
Un lot d’objets en ivoire africaine, comprenant des statues, coupe-papier etc.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#12
“Pastorale scène”. Gravure. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Une eau-forte. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 45,5 cmEstimate: € 20/30