Similar lots by type
-
#790
Een lot van zeven verschillende handtassen en avondtasjes.
Lot de sept différents sacs à main et sacs de soir.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#127Delvaux
Een wit lederen handtas met linnen beschermingstas.
Un sac à main en cuir blanc, dans un sac protecteur.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#253
Een antiek parasolletje van zwart kant.
Une ombrelle ancienne en dentelle noire.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#800
Een tafellaken met borduurwerk en een sierlapje. 33 x 24 cm.
Nappe brodée et napperon décoratif. 33 x 24 cm.No longer availableDim. 160 x 280 cmEstimate: € 50/80 -
#369Mori
“Twee meisjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux filles”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24,5 x 19,5 cmEstimate: € 70/100 -
#485Herge
“De avonturen van Kuifje”. Een reeks van acht verzamelalbums. Nieuwstaat.
”De avonturen van Kuifje”. Une série de huit albums de collection Etat neuf.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#213
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#160
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 10,10 gEstimate: € 1600/1800 -
#60Amélie Van Assche
Een 18 karaats geel gouden broche met een handgeschilderd herenportret op ivoor.
Broche en or jaune 18 ct présentant un portrait d’homme miniature sur ivoire.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 150/250 -
#831
Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#663
Een lotje Chinees porselein, bestaande uit twee blauw-witte vaasjes, een wit kannetje, een parfumflesje en een wierookbrandertje.
Un lot d’objets en porcelaine de Chine, comprenant deux vases bleu et blanc, une verseuse blanche, un flacon à parfum et un brûle-parfum.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#140
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. gezet op jadeïet.
Broche en or jaune 18 ct pouvant également servir comme pendentif sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct sur jadéite.No longer availableDim. bruto 25,20 gEstimate: € 650/750 -
#279Juliette PintelonPeriod: °1897
“Vaas met lelies”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase et lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#623His Master’s Voice
Grammofoon met eikenhouten kast en enkele platen.
Un phonographe avec boîte en bois et quelques disques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#325
Een ééndeursvitrine van gefineerd hout, versierd met marquetterie. Een lade boven de deur en met marmeren blad.
Une vitrine à une porte en bois de placage et marqueterie. Avec une tablette en marbre et un tiroir au dessus de la porte.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300