Similar lots by type
-
#537
Een art deco lampje op zwart marmeren sokkel met een bolvormig glazen kapje en versierd met een bronzen voetballer.
Petite lampe art déco sur socle en marbre noir et avec abat-jour sphérique en verre porté par un footballeur en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55/65 -
#775
Een luchter van verguld metaal met acht lichtpunten.
Lustre en métal doré à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#403
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#829
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#805
Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.
Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 360/400 -
#402
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/250 -
#9
Een hallamp van geel koper en glas.
Lampe de vestibule en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#728
Twee koperen olielampen gemonteerd als tafellamp.
Deux lampes à huile en cuivre montées en lampadaire.No longer availableDim. H 55 cmEstimate: € 40/50 -
#292
Vier appliques van messing in Lodewijk XIV-stijl. Telkens twee lichtpunten.
Quatre appliques en laiton de style Louis XIV. Chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 160/240 -
#819
Een kleine luchter van geel koper met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Petit lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/60 -
#822
Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#7L. Van Boeckel
Een smeedijzeren halluchter met een coupe van geslepen kristal. Waarschijnlijk van de hand van L. Van Boeckel.
Lanterne de vestibule en fer forgé avec coupe en cristal taillé. Probablement par Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#785
Een staande lamp van smeedijzer, versierd met rozenranken.
Lampadaire en fer forgé décoré de guirlandes de roses.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60/80 -
#789
Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/220 -
#338
Een schemerlamp in de stijl van Tiffany’s. De lampenkap in glas en lood en gedragen door een bronzen vrouwenfiguur.
Lampadaire de style Tiffany’s. Abat-jour en verre porté par une femme en bronzeNo longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#46
Twee kleine karpetten. Mori Bochara en Afghan.
Deux petites carpettes. Mori Bochara et Afghan.No longer availableDim. 84 x 58 en 93 x 47 cmEstimate: € 30/50 -
#507Lima
Een treinstel in oorspronkelijke doos met locomotief, wagons, rails, station enz.
Train dans sa boîte d’origine avec locomotive, wagons, rails, station etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#261
Twee tabakspotten van meerkleurig porselein in de vorm van een pijprokende man en een theedrinkende vrouw. Engels werk.
Deux pots à tabac en porcelaine polychrome en forme d’un homme fumant une pipe et d’une femme buvant une tasse de thé. Travail anglais.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#695
Een eikenhouten bijzettafeltje met vier gedraaide poten in H-verbinding.
Table d’appoint en chêne sur quatre pieds tournés à entretoise en H.No longer availableDim. l: 81 cmEstimate: € 25/40 -
#134
Een reeks van vier ingekaderde prenten van ‘La mode illustrée’ & ‘Journal des dames et demoiselles’.
Suite de quatre estampes encadrées de “La Mode Illustrée” et “Journal des dames et demoiselles”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#373
Een lot meerkleurig Italiaans aardewerk bestaande uit een musicerende geisha, een bloemenmeisje en een schenkkan (haarscheur in het handvat).
Lot de faïences italiennes polychromes comprenant une geisha musicienne, une fille aux fleurs et une verseuse (cheveu à l’anse).No longer availableDim. H 54 cmEstimate: € 40/60 -
#319Roger Hebbelinck
“Torrero”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 63/350.
“Torrero”. Lithographie. Signée et numérotée 63/350 hors planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#706
Een paar armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met roze fluweel.
Paire de fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV recouverts de velours rose.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#476
Een grote zuil van arduin en rood marmer. Randschade onderaan.
Colonne en pierre de taille et marbre rouge. Petit dégât à la base.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 400/600 -
#528
Netsuke met voorstelling van Japans Nieuwjaar. Ivoor.
Netsuke représentant le Nouvel An japonais. Ivoire.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#792
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout, langs weerskanten versierd met een leeuwenkop.
Porte manteaux mural en chêne sculpté. De chaque côté décoré d’une tête de lion.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#143
Een driedelig schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk in art-nouveaustijl. Bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée en faïence polychrome de style art nouveau. Comprenant deux vases et une jardinière. Vers 1900.No longer availableDim. H 38 en 17 cmEstimate: € 5