#405Roco US-Steam Collection 63353
Een Y6B Mallet stoomlocomotief met getrokken tender van de Virginian Railway. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Estimate: € 200/240 -
#223Märklin 48443
Drie ertswagons van de Franse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos. (Usine de Longwy).
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 20/25 -
#186Life-like Trains Proto 2000 Series 8347
Een FA2 Diesellocomotief van de Erie Railroad voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 25/40 -
#381Roco 47321
Drie silowagons van de Duitse spoorwegen van Henkel voor spoortype HO. In originele verpakking.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 20/25 -
#146Kibri 9454 HO
“Materiaalschuur”. Een modelbouwkit als uitbreiding voor locomotiefloods 9452. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 10/15 -
#445Trix 24908 (-1; -2 & -3)
Een set met drie Amerikaanse tankwagons voor spoortype HO:- Mathieson Chemicals.- Electro Bleaching Gas Company Niagra Falls.- Penn Salt. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 25/35 -
#477Wiking
Drie modelvoertuigen op schaal HO:- Tandemwals- MAN kipwagen. 2X
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/20 -
#30Accurail 4213
Twee Amerikaanse 40’ goederenwagons van Western Maryland voor spoortype HO. Als bouwpakket. Compleet en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#254Premo 1222 & 1225
Vier T-34 modeltanks op schaal HO. In originele verpakkingen, waarvan één verpakking beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#295Roco 44055
Twee sets met drie silowagons ‘Karsdorfer Zement’ van de Duitse spoorwegen. Spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#188Liliput 201 - 91
Twee platte goederenwagons van de Belgische spoorwegen voor spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/25 -
#151Kibri 9483 HO
“Belgisch seinhuis”. Een modelbouwkit. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 10/15