Other lots in this auction
-
#413
Drie diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een vis.
Trois assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc d'un poisson.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#233
Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 80 / 120 -
#214
“Damesportret”. Pastel op papier. XIXe eeuws.
"Portrait de dames". Pastels sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
“De waterdraagster”. Een gepolychromeerd gipsen buste. Gesigneerd achteraan.
"La porteuse d'eau". Buste en plâtre polychrome. Signé au dos.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#169
“Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
"Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 600 / 800 -
#10
Een kruis van koraal met 18 karaats geel gouden hanger en bolletjes en een klein grijs pareltje.
Une croix en corail à pendentif en or jaune 18 ct, perles et petites boules.No longer availableDim. 7,96 gEstimate: € 150 / 250 -
#696
Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 50 / 80 -
#668
Een vaasje en een kannetje van geslepen en rood gedubbeld Boheems kristal.
Un vase et une verseuse en cristal de Bohême taillé et doublé rouge.No longer availableDim. h: 16 - 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#570
Een theedoek van borduurwerk en Franse naaldkant. We voegen er 25 ovale tafellopers en 25 ronde onderleggers aan toe.
Un torchon en broderie et dentelle à l'aiguille française. Nous ajoutons 25 chemins de table ovales et 25 sous-verres ronds.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#347
Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.
Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.No longer availableDim. h: 5 & 10 cmEstimate: € 80 / 100 -
#14
Lot strips en boeken.- Hergé, De Avonturen van Kuifje. “Kuifje in Afrika” (1968), “De Krab met de Gulden Scharen” (1975), “De Zonnetempel” (1968), Paperbacks, zeer matige staat. De Avonturen van Jo, Suus en Jokko. “Bestemming New York” (1972), Paperback, zeer matige staat.- Willy Vandersteen, Suske en Wiske. “Dubbelstrip 5” (1987), “De Apekermis” (1980), “De Laatste Vloek” (2003), “De Witte Gems” (Amrobank 1983). Karl May. “Gekke John” (1981).- “De Reis om de wereld in 80 dagen” en vier boekj(..)
Beaucoup de bandes dessinées et de livres. - Hergé, De Avonturen van Kuifje « Kuifje in Afrika » (1968), « De Krab met de Gulden Scharen » (1975), « De Zonnetempel » (1968), Brochés, très mauvais état. De Avonturen van Jo, Suus en Jokko. "Bestemming New York" (1972), Broché, très mauvais état. - Willy Vandersteen, Suske et Wiske. « Dubbelstrip 5 » (1987), « De Apekermis » (1980), « De Laatste Vloek» (2003), « De Witte Gems » (Amrobank 1983). Karl May. "Gekke John" (1981). - « De Reis om de Were(..)No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#486
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 60 / 100