Other lots in this auction
-
#91
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300/340 -
#281Boch Frères
Een paar grote hoornvazen van blauw en wit aardewerk naar Delfts voorbeeld. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une paire de grands vases cornets de faïence bleue et blanche d'après un exemple de Delft. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 80/100 -
#166
Een gefineerde Hollandse tweedeurskast, versierd met marquetterie van bloemen en siervazen.
Une armoire hollandaise à deux portes en placage, décorée de marqueterie de fleurs et de vases décoratifs.No longer availableDim. 140 x 160 x 60 cmEstimate: € 500/600 -
#20Onsa
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen gedragen polsband. Gedateerd 21-07- 56.
Une montre pour homme en or jaune 18 kt avec un bracelet en cuir usé. En date du 21-07-56.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#626
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
"Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#614Josee Maes
“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#287
Een lot kleurloos kristal bestaande uit twee karaffen en een asbak.
Lot en cristal incolore composé de deux carafes et d'un cendrier.No longer availableDim. h: 7,5 - 40 cmEstimate: € 40/50 -
#675
Een tastevin van Luiks glas. Omstreeks 1800.
Un tastevin de verre liégeois. Vers 1800.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 45/50 -
#225
Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.
Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 120/200 -
#158
Collectie FDC's in albums.- België 1973-1975- België 1976-1978- België 1976-1985 (incl. briefkaarten/velletjes)- België 1985-1988- België 1988-1994- België 1995-1999- United Nations Endangered Species 1993.
Collection FDC en albums. - Belgique 1973-1975 - Belgique 1976-1978 - Belgique 1976-1985 (y compris cartes postales/feuilles) - Belgique 1985-1988 - Belgique 1988-1994 - Belgique 1995-1999 - Nations Unies Espèces menacées 1993.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#45
Een fijn gebeeldhouwde Corpus Christi. Frankrijk, XVIIde eeuw. Sporen van oorspronkelijke polychromie, ledematen ontbreken. Herkomst: antiquair Herpels, Kortrijk 1980.
Un Corpus Christi finement sculpté. France, XVIIe siècle. Traces de polychromie d'origine, il manque des membres. Origine : antiquaire Herpels, Courtrai 1980.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60/80 -
#180
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 3,67 gEstimate: € 500/600