Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie wierookvaten, waarvan twee van geel koper en één verzilverde. XIXe eeuw.

Drie wierookvaten, waarvan twee van geel koper en één verzilverde. XIXe eeuw.

Trois encensoirs dont deux en cuivre jaune et un argenté. XIXe siècle.
Dim. h: 34 cm
SKU: 1904160571.
Categories: Koper, Verzilverd.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #571
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #363

    Een paar balustervormige lampenvoeten van verzilverd metaal met een sobere versiering van lauwerkransen. XIXe eeuw.

    Paire de pieds de lampes balustres en métal argenté. Décor sobre de guirlandes de lauriers. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #18

    Een patisseriestaander in drie niveaus van wit metaal.

    Etagère à pâtisserie à trois niveaux en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #761

    Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Candélabre d’église de style baroque.
    No longer available
    Dim. H 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #33

    Twee paar verzilverd metalen kandelaars, waarvan twee in Engelse stijl.

    Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont deux de style anglais.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #554

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #67

    Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.

    Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #548

    Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.

    Long vase en cuivre décoré d’arabesques.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #108

    Een amfoorvormige samovar van geel en rood koper. XIXe eeuw.

    Samovar de forme amphore en cuivre rouge et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #323

    Twee siervazen met messingen voet en onyxen kelk. Schilfer van de rand.

    Deux vases décoratifs en onyx sur piédouche en laiton. Un éclat.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #789

    Kamerscherm van Japans lakwerk bestaande uit vier panelen met veelkleurige versiering van personages in een landschap op zwarte achtergrond.

    Paravent en laque du Japon à quatre vantaux décorés de personnages dans un paysage sur fond noir.
    No longer available
    Dim. 183 x 184 cm
    Estimate: € 30à / 400
  • #393

    Vier verschillende koperen kandelaars, gemonteerd als lampenvoet.

    Quatre candélabres différents en cuivre. Montés en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #147

    Een paar messingen kandelaars in barokke stijl en versierd met handgeschilderde porseleinen monturen.

    Paire de candélabres de style baroque en laiton et porcelaine peinte à la main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #483

    Een paar messingen kandelaars met een classicistische damesbuste in de de schacht versierd.

    Paire de bougeoirs en laiton de style classique. Tiges élaborées et ornées de têtes de femmes.
    No longer available
    Dim. H 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #799

    Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.

    Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #391

    Drie paar koperen kandelaars in verschillende stijlen, allen gemonteerd als lampenvoeten.

    Trois paires de candélabres en cuivre de différents styles, montés en lampes électriques.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #399

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal, waaronder schotels, een wijnkoeler, een kandelaar, een mandje, suikertangen, ... O.a gemerkt van Christofle.

    Lot varié en métal argenté dont plats, un seau à champagne, un candélabre, un panier, des pinces à sucre etc. E.a. Christofle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Geelkoperen brandweerhelm met opschrift Srs. Pompiers de Sées. Omstreeks 1900. Deuken en manco’s.

    Casque de pompier en cuivre jaune à l’inscription Srs. Pompiers de Sées. Vers 1900. Dentée et manquants.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #528
    Delvaux

    Een meerkleurige zijden sjaal. Gemerkt.

    Châle en soie multicolore. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #353

    Een lot mahoniehout, bestaande uit een kappersset, een sigarettendoos, een gesloten doosje met onbekende inhoud, een doosje met twee rotameters en een thermometer.

    Lot en acajou: garniture de coiffeur, boîte à cigarettes, boîte fermée dont le contenu n’est pas connu, une boîte contenant deux rotamètres et un thermomètre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #296
    Josheghan

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 212 x 312
    Estimate: € 100 / 120
  • #637

    “Oude man met hond”. Japanse netsuke van massief ivoor. Onderaan gemerkt.

    “Vieillard au chien”. Netsuké japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 5,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #463
    Ant. Amorgasti

    “Peter Benoit”. Een buste van bronskleurig gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd. en gedateerd 1934 en gemerkt “Déposé Ortenzi”.

    “Pierre Benoît”. Buste en plâtre bronzé. Signature Ant. Amorgasti, la date 1934 et “Déposé Ortenzi” au verso.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #611

    Drie Aziatische wandtapijten van naaldwerk en kralen op linnen met een decor van personages en draken in reliëf.

    Trois tapisseries asiatiques en tissu et perles décorées de personnages et de dragons en relief.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #762
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #467

    Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.

    Grand vase à col évasé en porcelaine polychrome de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #293

    Een lot Delfts aardewerk bestaande uit twee baluster vaasjes en één kratervaas. XIXde eeuw. We voegen er een plooischotel aan toe.

    Lot de faïences de Delft à décor bleu et blanc. Deux vases balustres, un vase flûte et un plat à l’éventail au bord ondulé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #649

    Twee handgemaakte Perzische miniaturen met personages van gedreven en verzilverd rood koper in kaders met handgeschilderde taferelen op hout en met messing en mozaïek.

    Deux miniatures persanes faites main aux personnages en cuivre rouge repoussé et argenté. Dans leurs cadres peints à la main sur bois incrustés d’un mosaïque en laiton.
    No longer available
    Dim. 62 x 52 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #192
    Vincent Carlier

    “Lezende dame”. Olieverf op doek. Gerestaureerd. Omstreeks 1900.

    “La liseuse”. Huile sur toile. Restaurée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 78 x 59 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #51

    Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze vaas en een coupe rood gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Lot de cristal taillé comprenant un vase incolore et une coupe colorée rouge dans la masse. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. H 18 en 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More