Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie XIXe eeuwse olieverfscilderijtjes op doek. Beschadigingen.

Drie XIXe eeuwse olieverfschilderijtjes op doek. Beschadigingen.

Trois peintures à l'huile sur toile du XIXème siècle. Dommages.
Dim. 16 x 21; 21 x 28 & 33 x 41 cm
SKU: 2306200372.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #372
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #815

    Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.

    Deux chaises et deux fauteuils formant suite.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #712
    Jef De Pauw
    Period: 1880 - 1930

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre d'hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 74 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #672
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de forêt . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #655

    Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.

    Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #620

    Een Empire commode van mahoniehoutfineer met vier laden, een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.

    Commode Empire en placage d’acajou ouvrant à quatre tiroirs. Tablette en marbre et décoration en bronze doré.
    No longer available
    Dim. b: 112 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #570

    Een Empire secretairemeubel van mahoniehoutfineer met drie laden en één lade boven het klapblad, versierd met verguld bronzen trekkers in de vorm van leeuwenkoppen met ringen. Bovenaan een zwart marmeren blad.

    Meuble secrétaire Empire en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en dessus de l’abattant. Décoré d’anses en bronze doré en forme de têtes de lion aux anneaux. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 133 x 83 x 37 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #649

    “Vlak in zwart en blauw”. Olieverf op papier en board. Onduidelijk gesigneerd op de verso.

    Surface en noir et bleu . Huile sur papier et carton. Signé peu clairement au verso.
    No longer available
    Dim. 65 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #652

    “Vissersboot en personages op het strand”. Olieverf op paneel. Achteraan toeschrijving aan Van de Velde 1834.

    Bateau de pêche et personnages sur la plage . Huile sur panneau. Attribution à Van de Velde 1834 au dos.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #530

    Een gefineerd buffet met twee deuren onder een lade, een grijs marmeren blad. Vroeg XIXe eeuw, het bronsbeslag later toegevoegd. Rechter achterhoek marmer licht beschadigd.

    Un buffet plaqué avec deux portes sous un tiroir, un dessus en marbre gris. Début du XIXe siècle, les garnitures en bronze ajoutées plus tard. Coin arrière droit: marbre légèrement endommagé.
    No longer available
    Dim. b: 114 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #605

    Een garderobe van mahoniefineer met drie gevitreerde deuren. XIXe eeuw.

    Garde-robe en placage d’acajou ouvrant à trois portes vitrées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 244 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #609

    Een sobere eikenhouten dekenkoffer.

    Coffre à linge en chêne.
    No longer available
    Dim. 73 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #376

    Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.

    Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #642

    “Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.

    Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #239

    Een massieve gedreven messingen art deco luchter met vijf lichtarmen met een druivenmotief. Vijf gegoten melkglazen lampenkappen.

    Un lustre art déco en laiton massif à cinq branches lumineuses à motif raisin. Cinq abat-jour en opaline moulée.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #208

    Een gefineerd mahoniehouten bed, versierd met ramskoppen aan de spondes en op leeuwenpoten. Tijdperk Empire, naar Chapuis.

    Lit en acajou décoré de têtes de bélier et sur pieds griffes. Epoque Empire, d’après Chapuis.
    No longer available
    Dim. 210 x 115 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #233

    Een paar cassolettes van marmer en brons, versierd met engelen en bloemenguirlandes.

    Une paire de cassolettes en marbre et bronze décorées d'anges et de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #639

    “Red”. Acryl op paneel. Draagt handtekening op verso ‘Hafif 1997’

    Rouge . Acrylique sur panneau. Porte signature au dos “Hafif 1997 “.
    No longer available
    Dim. 25 x 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #550

    Een Louis-Philippe buffetkast met twee deuren en twee laden.

    Un buffet Louis-Philippe à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #695
    Goret Dangreville à Abbeville

    Een vergulde bronzen schouwpendule, bovenaan getooid met een harpspeler en het uurwerk geflankeerd door waterspuwers. Slijtage, manco’s. Met slinger, maar zonder sleutel. XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'un joueur de harpe en haut et le mouvement flanquée de gargouilles. Usures, manquants. Avec pendule, mais sans clé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #732
    Roland vandenbussche

    “Naakten en duiven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1967. Enkele krasjes centraal en aan de datum.

    Nus et pigeons . Huile sur panneau. Signée et datée 1967. Quelques rayures au centre et à la date.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #760

    Een sober eikenhouten art deco rek met vier legplanken. Omstreeks 1930.

    Une sobre étagère art déco en chêne à quatre étagères. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. 108 x 80 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #374

    Een paar landschappen met vissers, olieverf op doek. XIXe eeuw. Eéntje met zeer kleine restauratie.

    Une paire de paysages de pêcheurs, huile sur toile. XIXème siècle. Un avec très petite restauration.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #772

    Een zwartgelakt Chinees kamerscherm met drie panden, versierd met pietra dura taferelen van geisha’s in een tuin. Eén hengseltje manco.

    Un paravent chinois laqué noir à trois panneaux, décoré de scènes en pierre dure de geishas dans un jardin. Une charnière manque.
    No longer available
    Dim. 100 x 127 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #196

    Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met onderaan twee grote en twee kleine laden. XIXe eeuw. Lichte fineerschade aan de kap.

    Une presse à linge en placage d'acajou anglais avec deux grands et deux petits tiroirs en bas. XIXème siècle. Légers dégâts de placage à la corniche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #385
    Emporia Armani Ar-O259

    Een herenhorloge met lederen band (zeer gedragen).

    Une montre pour homme avec bracelet en cuir (bracelet usé).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #422

    Een Chinees foto-album met zwartgelakte houten kaft, versierd met een parelmoeren decor.

    Un album photo chinois avec un couvercle en bois laqué noir, décoré d'un décor de nacre.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #658

    Een grote en een paar kleinere (kleine schilfer aan de rand) porseleinen vazen met een famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Un grand et une paire petits vases en porcelaine (petit éclat sur le rebord) à décor de famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 47 & 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #611

    Een Chinese porseleinen jardinière.

    Une jardinière en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. H. 31, 57 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #502

    Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’. Eén met gebroken glas.

    Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam . L'une avec le verre brisé.
    No longer available
    Dim. 94 x 96 & 123 x 97 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #817

    Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.
    No longer available
    Dim. 207 x 121 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #127

    Een plaasteren herenbuste.

    Un moulage en plâtre d'un buste d'homme.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #412

    Een paar smeedijzeren vuurbokken.

    Une paire de chenets en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #632
    Louis Vuitton

    Een lederen ‘Zippy wallet’ met ‘Damier-Ebene’-motief’. Datacode CT0039. Met stofhoesje.

    Un portefeuille Zippy en cuir avec motif Damier-Ebene . Code de données CT0039. Avec cache-poussière.
    No longer available
    Estimate: € 230 / 300
  • #50

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,26 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #307

    Een lot van negen verschillende wandelstokken, waarbij enkele met been en hoorn.

    Lot de neuf cannes différentes, certaines avec os et corne.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #8

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.

    Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More