Similar lots by type
-
#815Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#712Jef De PauwPeriod: 1880 - 1930“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre d'hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#672Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#655Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#620Een Empire commode van mahoniehoutfineer met vier laden, een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Commode Empire en placage d’acajou ouvrant à quatre tiroirs. Tablette en marbre et décoration en bronze doré.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200 / 240 -
#570Een Empire secretairemeubel van mahoniehoutfineer met drie laden en één lade boven het klapblad, versierd met verguld bronzen trekkers in de vorm van leeuwenkoppen met ringen. Bovenaan een zwart marmeren blad.
Meuble secrétaire Empire en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en dessus de l’abattant. Décoré d’anses en bronze doré en forme de têtes de lion aux anneaux. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 133 x 83 x 37 cmEstimate: € 250 / 350 -
#649“Vlak in zwart en blauw”. Olieverf op papier en board. Onduidelijk gesigneerd op de verso.
Surface en noir et bleu . Huile sur papier et carton. Signé peu clairement au verso.No longer availableDim. 65 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#652“Vissersboot en personages op het strand”. Olieverf op paneel. Achteraan toeschrijving aan Van de Velde 1834.
Bateau de pêche et personnages sur la plage . Huile sur panneau. Attribution à Van de Velde 1834 au dos.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#530Een gefineerd buffet met twee deuren onder een lade, een grijs marmeren blad. Vroeg XIXe eeuw, het bronsbeslag later toegevoegd. Rechter achterhoek marmer licht beschadigd.
Un buffet plaqué avec deux portes sous un tiroir, un dessus en marbre gris. Début du XIXe siècle, les garnitures en bronze ajoutées plus tard. Coin arrière droit: marbre légèrement endommagé.No longer availableDim. b: 114 cmEstimate: € 200 / 220 -
#605Een garderobe van mahoniefineer met drie gevitreerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en placage d’acajou ouvrant à trois portes vitrées. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 244 cmEstimate: € 120 / 200 -
#609Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#642“Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.
Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#239Een massieve gedreven messingen art deco luchter met vijf lichtarmen met een druivenmotief. Vijf gegoten melkglazen lampenkappen.
Un lustre art déco en laiton massif à cinq branches lumineuses à motif raisin. Cinq abat-jour en opaline moulée.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#208Een gefineerd mahoniehouten bed, versierd met ramskoppen aan de spondes en op leeuwenpoten. Tijdperk Empire, naar Chapuis.
Lit en acajou décoré de têtes de bélier et sur pieds griffes. Epoque Empire, d’après Chapuis.No longer availableDim. 210 x 115 cmEstimate: € 300 / 500 -
#233Een paar cassolettes van marmer en brons, versierd met engelen en bloemenguirlandes.
Une paire de cassolettes en marbre et bronze décorées d'anges et de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#639“Red”. Acryl op paneel. Draagt handtekening op verso ‘Hafif 1997’
Rouge . Acrylique sur panneau. Porte signature au dos “Hafif 1997 “.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#550Een Louis-Philippe buffetkast met twee deuren en twee laden.
Un buffet Louis-Philippe à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 30 / 50 -
#695Goret Dangreville à AbbevilleEen vergulde bronzen schouwpendule, bovenaan getooid met een harpspeler en het uurwerk geflankeerd door waterspuwers. Slijtage, manco’s. Met slinger, maar zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'un joueur de harpe en haut et le mouvement flanquée de gargouilles. Usures, manquants. Avec pendule, mais sans clé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#732Roland vandenbussche“Naakten en duiven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1967. Enkele krasjes centraal en aan de datum.
Nus et pigeons . Huile sur panneau. Signée et datée 1967. Quelques rayures au centre et à la date.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#760Een sober eikenhouten art deco rek met vier legplanken. Omstreeks 1930.
Une sobre étagère art déco en chêne à quatre étagères. Vers 1930.No longer availableDim. 108 x 80 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374Een paar landschappen met vissers, olieverf op doek. XIXe eeuw. Eéntje met zeer kleine restauratie.
Une paire de paysages de pêcheurs, huile sur toile. XIXème siècle. Un avec très petite restauration.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#772Een zwartgelakt Chinees kamerscherm met drie panden, versierd met pietra dura taferelen van geisha’s in een tuin. Eén hengseltje manco.
Un paravent chinois laqué noir à trois panneaux, décoré de scènes en pierre dure de geishas dans un jardin. Une charnière manque.No longer availableDim. 100 x 127 cmEstimate: € 300 / 400 -
#196Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met onderaan twee grote en twee kleine laden. XIXe eeuw. Lichte fineerschade aan de kap.
Une presse à linge en placage d'acajou anglais avec deux grands et deux petits tiroirs en bas. XIXème siècle. Légers dégâts de placage à la corniche.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#385Emporia Armani Ar-O259Een herenhorloge met lederen band (zeer gedragen).
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (bracelet usé).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#422Een Chinees foto-album met zwartgelakte houten kaft, versierd met een parelmoeren decor.
Un album photo chinois avec un couvercle en bois laqué noir, décoré d'un décor de nacre.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#658Een grote en een paar kleinere (kleine schilfer aan de rand) porseleinen vazen met een famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Un grand et une paire petits vases en porcelaine (petit éclat sur le rebord) à décor de famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 47 & 35,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#611Een Chinese porseleinen jardinière.
Une jardinière en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 31, 57 x 45 cmEstimate: € 400 / 450 -
#502Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’. Eén met gebroken glas.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam . L'une avec le verre brisé.No longer availableDim. 94 x 96 & 123 x 97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#817Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127Een plaasteren herenbuste.
Un moulage en plâtre d'un buste d'homme.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#412Een paar smeedijzeren vuurbokken.
Une paire de chenets en fer forgé.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 70 -
#632Louis VuittonEen lederen ‘Zippy wallet’ met ‘Damier-Ebene’-motief’. Datacode CT0039. Met stofhoesje.
Un portefeuille Zippy en cuir avec motif Damier-Ebene . Code de données CT0039. Avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 230 / 300 -
#50Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 900 / 1000 -
#307Een lot van negen verschillende wandelstokken, waarbij enkele met been en hoorn.
Lot de neuf cannes différentes, certaines avec os et corne.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#8Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableDim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50 / 80

