Similar lots by type
-
#1098Een lot van acht schenkkannetjes van lusterware. Derbyshire.
Un lot de huit verseuses en lusterware. Derbyshire.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#566Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes. XIXe eeuw.
Un meuble de coin à deux portes en chêne, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 157 x 73 cmEstimate: € 60 / 100 -
#645Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80 / 100 -
#812M.I. HummelEen lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein. Gesigneerd.
Lot de quatre statuettes en porcelaine polychrome. Signées.No longer availableDim. h: 8,5 - 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#573Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 240 -
#1075Een sobere houten Aziatische salontafel.
Une table de salon en bois asiatique.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#650Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300 / 400 -
#633Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.
Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#776Een eikenhouten kerkstoel met klapblad. Eerste helft XIXe eeuw. Poot gerestaureerd.
Un petit meuble de prière en chêne avec abattant. Première partie XIXième siècle. Un pied a subit une restauration.No longer availableDim. 84 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#224“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Gerestaureerd.
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Restauré.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#1005Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#997Villeroy & BochEen schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.No longer availableDim. h: 14 - 32 cmEstimate: € 70 / 120 -
#1105Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850 / 950 -
#414Ignace BricePeriod: 1795 - 1866“Zuster met boek.”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nonne au livre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 63 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#222“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenktekens van vroegere tijden. Naar de natuur getekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aantekeningen door F.H. Mertens, stadsbibliothecaris. 1868. Franstalige versie, gesigneerd door Linnig.
“Album Historique de la Ville d’Anvers”. Collection de vues et de monuments des temps passés. Dessins d’après nature et gravés sur cuivre par J. Linnig avec Notices Historiques par F. H. Mertens, Bibliothécaire de la Ville. Ed. Buschmann 1868. Signé par Linnig.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#563Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120 / 140 -
#1093Een lot Beiers porselein, bestaande uit een terrine met vergulde randen, vier verschillende kopjes met ondertasjes en vier schaaltjes met decors van de vier jaargetijden. Allen gemerkt.
Lot de porcelaines de Bavière comprenant une terrine aux bords dorés, quatre tasses et soucoupes diverses et quatre petits plats aux décors des quatre saisons. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#879Albath & KaiserEen lotje Beiers porselein, bestaande uit een balustervaasje, een taartschotel en een taartschep, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un lot d’objets en porcelaine de Bavière comprenant un petit vase balustre, un plat à tarte et pelle à tarte, avec un décor fleuri polychrome et dorures.No longer availableDim. h: 29 & Ø; 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#426Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.
Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.No longer availableDim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1091Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#399Royal Albert Bone ChinaEen lot van 10 diverse kopjes en schoteltjes van Engels porselein. Met polychrome bloemenmotieven.
Lot de 10 tasses et soucoupes divers en porcelaine anglaise. Motifs de fleurs polychromes.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#406Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 39 x Ø: 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#951“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#380Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600 / 800
Other lots in this auction
-
#847Gesculpteerd eikenhouten pijpenrek, versierd met twee vogels en twee dolfijnen in barokstijl. XIXde eeuw.
Un porte-pipes en chêne sculpté, avec décor de deux oiseaux et deux dauphins, style Baroque. XIXième siècle.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#204Louis RobbePeriod: 1806-1887.“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vaches et moutons dans le pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#974“De kroning van Maria”. een bronzen bas-reliëf. XIXe eeuw.
”Le couronnement de la Vierge Marie.”Un bas relief en bronze. XIXième siècle.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1038Een lot van vier boeken: - Antiek encyclopedie.- Collecting Oriental antiques- Historical relics, unearthed in New China- Hollandse schilders in de gouden eeuw.
Un lot de quatre livres:- Antiek encyclopedie.- Collecting Oriental antiques- Historical relics, unearthed in New China- Hollandse schilders in de gouden eeuw.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#901Teo“Meisje en jongen”. Twee houten beelden. Gesigneerd.
“Fille et garçon”. Deux sculptures en bois. Signées.No longer availableDim. H 70 en 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#465Een fauteuil van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XVI-stijl met fluwelen bekleding.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XVI, recouvert de velours.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#39“Adam en Eva in de Tuin van Eden”. Een kantwerk in omlijsting.
“Adam et Eve dans le Jardin d’Eden”. Dentelle encadrée.No longer availableDim. 26 x 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,33 ct. en twee grijze Tahitiparels van 10,6 mm.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,33 ct et de deux perles de Tahiti grises de 10,6 mm.No longer availableDim. 14,30 gEstimate: € 700 / 800 -
#941Een barometer en een wandklok van bruingepatineerd tin, rijkelijk versierd met resp. engelen en kindjes.
Un baromètre et une horloge murale en étain patiné brun, avec décoration d’anges et d’enfants;No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#632“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#792Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.
Lampadaire en métal argenté décoré de guirlandes fleuries. Sans abat-jour. Vers 1900.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1019Een antilopengewei.
Un bois d’antilope.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 60

