Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie zakhorloges remontoirs dubbele kast. Genummerd en gedateerd.
Drie zakhorloges remontoirs dubbele kast. Genummerd en gedateerd.
Drie zakhorloges remontoirs dubbele kast. Genummerd en gedateerd.
Drie zakhorloges remontoirs dubbele kast. Genummerd en gedateerd.
Roskopf Patent

Drie zakhorloges remontoirs dubbele kast. Genummerd en gedateerd.

Trois remontoirs à double boîtier. Numérotés et datés.
SKU: 1904160615.
Category: Uncategorized.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #615
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Roskopf Patent

  • #660
    Roskopf Patent

    Een gegraveerde art deco zakhorloge remontoir.

    Remontoir art déco à boîtier gravé
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #645
    Roskopf Patent

    Een zilveren zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd en gedateerd Milan 1906. 800 ‰.

    Remontoir en argent à double boîtier. Numéroté et daté Milan 1906. 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More