Other lots by Roskopf Patent
#660Roskopf PatentEen gegraveerde art deco zakhorloge remontoir.
Remontoir art déco à boîtier gravéNo longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#645Roskopf PatentEen zilveren zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd en gedateerd Milan 1906. 800 ‰.
Remontoir en argent à double boîtier. Numéroté et daté Milan 1906. 800‰.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.No longer availableEstimate: € 50 / 100