Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Driedimensionaal en onderzicht op wismagneten”. Rasterdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
Panamarenko

“Driedimensionaal en onderzicht op wismagneten”. Rasterdruk. Gesigneerd buiten de plaat.

“Driedimensionaal en onderzicht op wismagneten”. Estampe. Signée hors planche.
Dim. 41 x 30 cm
SKU: 1003200269.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #269
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #812

    Een lot van vier koperen waterketels.

    Lot de quatre bouilloires en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #65
    Christofle

    Een bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.

    Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #108

    Een aardewerken siercoupe met meerkleurig decor, gedragen door bronzen bacchanten en met ramskoppen. Onderaan gemerkt.

    Coupe décorative en faïence à décor polychrome portée par des bacchantes en bronze et ornée de têtes de bélier. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #797

    Een kleine ronde wandklok met een beschilderde glazen wijzerplaat. Met slinger en twee gewichten.

    Petite pendule murale ronde à cadran en verre peint. Avec balancier et deux poids.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #453

    Een schotel van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Plat en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554
    Ruvanti (Rudolf Vantilborgh)

    “Oorlogsveteraan”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    “Vétéran de guerre”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1993.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #68
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39

    Een lot van vijf kaders met decoratieve foto’s. Bijgevoegd een aquarel van een Provence-roos.

    Cinq cadres aux photographies décoratives. Nous ajoutons une aquarelle d’une rose de Provence.
    No longer available
    Dim. 40 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #750

    Twee Chinese sokkels van gesculpteerd en zwartgelakt hout met roze marmeren blad. In twee niveaus.

    Deux socles chinois en bois sculpté et noirci avec tablette en marbre rose. A deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 34 & 46 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #170
    Mont Blanc

    Een horloge met lederen polsband. “Gold Plated Meisterstück.” 7004. Ref CC59248.

    Montre à bracelet en cuir. “Gold Plated Meisterstück”. 7004. Ref. CC59248.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 900
  • #257

    Een porseleinen schotel met vier handgeschilderde boeketten in uitsparingen op roze veld. Gemerkt L.B. en “T. Limoges porcelain”. Met koperen monturen en op vier koperen voluutpootjes.

    Plat en porcelaine à quatre bouquets peints à la main dans des cartouches sur fond rose. Marque L.B. et T. Limoge Porcelain. Avec montures en cuivre et sur quatre petits pieds volutes en cuivre.
    No longer available
    Dim. L: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #487

    Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van kostbaarheden en bloemen. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, begin XXde eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine. Décor d’objets précieux et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 59,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More