#375Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.
A solid wooden library step ladder with 3 steps.No longer availableDim. 67 x 46 x 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#139Een vergulde spiegel en console met marmer. Versierd met miniaturen. Rijkelijk gedecoreerd.
A gilded mirror and console with marble. Decorated with miniatures. Lavishly adorned.No longer availableDim. 107 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterlandschap.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#696DosemalteTwee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Two hand-knotted oriental rugs made of wool.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#451Een Chinees porseleinen lachende boeddha, gemerkt onderaan.
#658Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#549Louis HalflantsPeriod: 1898-1984“Kinderen aan de ontbijttafel”. Een schilderij, pastel op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
#456ShirvanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#690Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#362“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
“Father with corpus”. A painting, oil on metal.No longer availableEstimate: € 120 / 180