#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
#450ClipperEen zakhorloge in geel goudplaqué, Swiss Made.
A pocket watch in yellow gold-plated, Swiss Made.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
A round Art Deco style table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 57 x Ø72cmEstimate: € 200 / 225 -
#15Een groot lot glas en kristallen likeurglaasjes in diverse vorm en formaat. 95 stuks.
A large lot of glass and crystal liqueur glasses in various shapes and sizes. 95 pieces.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#161Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.
#316Een massief houten kribbe deels overkapt, begin 20e eeuw.
A solid wooden crib, partially covered, early 20th century.No longer availableDim. 96 x 103 x 47Estimate: € 40 / 60 -
#574MuranoEen meerkleurig glazen Murano vaas.
#499Bernard JardelAbstracte compositie, olieverf op paneel, getekend Bernard Jardel.
#434“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
"Dawn." Oil on canvas. Illegibly signed. Dated 1987.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 60 / 80