#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#431Een Chinees geïnspireerde ijsemmer in brons-look op drie pootjes en versierd met vele draken. Naar een ontwerp van James Mont.
A Chinese inspired ice bucket in bronze-look, standing on three feet and adorned with numerous dragons. Designed by James Mont.No longer availableDim. h 30 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#498Gold ImariEen kaststel met twee vazen en één dekselvaas van handgeschilderd Imari porselein.
A set of two vases and one lidded vase made of hand-painted Imari porcelain.No longer availableDim. h 47 & 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#296Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.
A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.No longer availableDim. 92 x 48 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Albert HuyotPeriod: 1872-1968“Bosrand aan weide”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Edge of the woods by a meadow". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 52cmEstimate: € 100 / 150 -
#323Lekturama Rooie OortjesEen collectie strips 8 stuks, “Rooie Oortjes” verzameling in originele doos.
A collection of 8 comics, "Rooie Oortjes" collection in original box.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#182Shen Quan - 沈銓Period: 1662-1722“And thou receivest every heavenly favour - 受天百禄”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met lente landschap en herten. Zegels “Shen Quan - 沈銓之印” en “Nam Ping Kangxi - 南蘋”. Draagt datum zomer 1666.
"And thou receivest every heavenly favor - 受天百禄". A Chinese painting on silk depicting a spring landscape and deer. Seals "Shen Quan - 沈銓之印" and "Nam Ping Kangxi - 南蘋". Dated summer 1666.No longer availableDim. 192 x 122cmEstimate: € 15000 / 20000 -
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125