#442“Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.
#572Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#433Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.
#183“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Dark patine bronze figure on a marble stand. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#225Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#67A. DuboisEen aardewerken jardiniere 14 x 34 cm en een asbak 18cm. Gemerkt “A.Dubois”.
#520Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 650 / 750 -
A sculptural group in patinated bronze 'Pro Patria', signed by Emille Laporte with foundry mark 'Siot Decauville'.No longer availableDim. h 42.5 cmEstimate: € 700 / 900