#292Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bovenaan gesigneerd.
#10Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40 / 60 -
#478Een koperen beeld van een oosterse fluitspeler met vergulde rok.
#639Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#287Nachet à ParisEen 19de eeuwse microscoop met stolp. Genummerd ‘XIII’
A 19th century microscope with bell jar. Numbered 'XIII'No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#655Een lot van 6 eikenhouten stoelen.
#314‘Naakte jonge dame’, gemengde techniek, onduidelijk gesigneerd.
#593Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
An 18 karat yellow gold ring set with a turquoise cabochon.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 300 / 400