#284Charles Swyncop“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#339‘Dorpszicht met figuren’, olieverf op doek, draagt een handtekening.
"Village View with Figures," oil on canvas, bears a signature.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#517Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
#25Val Saint LambertEénentwintig kristallen glazen. Jaren 50.
21 crystal glasses. Fifties.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#676Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
#312Albert van Dyck“Zicht op Schilde”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#261Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
#195Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
#176Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#329“Een kindje ten doop”. Een schilderij, olieverf op metaal. Onderaan gesigneerd.
#113Val Saint LambertEen coupe, rood en kleurloos kristal, gemerkt Val Saint Lambert met zijn originele doos.
A coupe, red and colorless crystal, marked Val Saint Lambert with its original box.No longer availableDim. h 11 x Ø 25,5 cmEstimate: € 150 / 200