#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#294Stephan GorisHerder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#216Een massief eikenhouten dressoir, 3 deurs met 3 laden.
A solid oak sideboard, 3 doors with 3 drawers.No longer availableDim. 104 x 219 x 66cmEstimate: € 200 / 250 -
#335Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
#225Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#13Een set van 4 beeldjes, Viertasca, Capodimonte waarvan twee x een jong koppeltje en een jongen en een meisje.
A set of 4 figurines, Viertasca, Capodimonte, consisting of two young couples and a boy and a girl.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#618Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
An ancestral figure of carved wood, Fang, Gabon.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#571BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#416Een Turks handgeknoopt karpet van wol.
#418ImariEen Japans porseleinen dekselvaas met rood, blauw en goud decor.
#276Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
An oak dresser, 2 doors and with 2 drawers.No longer availableDim. 115 x 123 x 48cmEstimate: € 50 / 75