#336Juliette PintelonPeriod: °1897“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 99 x 78cmEstimate: € 80 / 120 -
#25E. Doorenbos“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
#172“Koningin Isabella”. Een ronde koperen plaquette.
Queen Isabella. A round brass plaque.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#61Theo Van de Vyver“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#218Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
#22Robert Meeuws“Dame aan de vuurtoren”. Een schilderij op doek, onderaan gesigneerd.
"Lady at the lighthouse". A painting on canvas, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 49 cmEstimate: € 20 / 40 -
#167Een gekleurde houtsnede. Gemonogrameerd.
A coloured woodcut. Monogrammed.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#276Laeremans“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
"Starr .44 Percussion revolver 1876". A painting, watercolor on paper, signed "Laeremans".No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32cmEstimate: € 80 / 100 -
#3C. Moeren“Natiepaarden te Antwerpen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#315M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Landscape with a farm”. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 71 cmEstimate: € 150 / 250