#114Een gobelin met Middeleeuws tafereel in massief eiken kader.
#342Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
A mirror in an extravagantly decorated gilt frame.No longer availableOnline onlyDim. h 68 x b 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#302“Landschap met rivierboot”. Een ets op papier, gesigneerd.
#228“Aartsengel Michael”. Een icoon op paneel. Signatuur onderaan. Resten van label op paneel.
"Archangel Michael." An icon on panel. Signature at the bottom. Remnants of label on panel.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25cmEstimate: € 60 / 80 -
#198“Portret van een jongen”. Een tekening, houtskool op papier.
#422Drie ingelijste reproducties met zichten op Parijs. Gesigneerd Delarue.
#64B. Siereveld‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
#292‘Floralia’, olie op papier, gesigneerd J. Bommers en gedateerd 1880.
'Floralia', oil on paper, signed J. Bommers and dated 1880.No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297A. SchaekenBoszicht met rivier en meer, olieverf op doek. Gesigneerd.
#191Stefaan Tessely“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
“Joker.” Lithograph Numbered 8/100. Dated 1990. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#185Een spiegel met vergulde houten lijst. Slijtage.
A mirror with gilded wooden frame. Wear.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40 / 60