#170Jef LegrandPeriod: 1906 - 2004‘Vlaaikensgang Antwerpen’, potlood op papier, gesigneerd Jef Legrand 1981.
#314Jan Francken“Boer op zijn erf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#448Surprise lot
VerassingskavelNo longer availableOnline only -
#76“Landschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#375Een print op papier met paard en hooiwagen.
#50“Gestileerde figuren”. Een zeefdruk op geschept papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1996 en genummer 3/5
#382Een ovale spiegel in vergulde houten lijst. Schade aan de lijst.
#421“A remarkable trial for libel”. Gekleurde Engelse prent. Gemonogrammeerd.
"A remarkable trial for libel." Colored English print. Monogrammed.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#109“Little big redskin, ...”. Een collage. Gesigneerd.
"Little big redskin, ...". A collage. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#377“Lucas 14:33”. Een reproductie.
Luke 14:33. A reproduction.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#279Marcel VerstrepenStraatzicht bij Winter, met oude dame, olieverf op doek, gedateerd 1940.
Street view in Winter, with elderly lady, oil on canvas, dated 1940.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 100