#315M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Landscape with a farm”. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 71 cmEstimate: € 150 / 250 -
#166Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#374Een set van 2 gravures in vergulde kaders.
#304J Pinx“Vue de l’Escaut en Flandre”. Een gravure op papier.
"View of the Scheldt in Flanders". An engraving on paper.No longer availableOnline onlyDim. 37x33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#410Ant. La Hache“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#39“Uitkruiphuisjes”. Een tekening op papier, draagt monogram FDV09.
"Crawl-out houses." A drawing on paper, monogrammed FDV09.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Roelof“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase with Flowers". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#101“Rijhuizen bij valavond.” Olieverf op doek.
#148Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
#55Steve Hase“Zicht te Geneve.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1961.
#89Ben ViegersPeriod: 1886 - 1947Schilderij olie op paneel, straatbeeld, gesigneerd.
Painting oil on panel, street scene, signed.No longer availableOnline onlyDim. 27cm x 35cmEstimate: € 80 / 120 -
#365“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
"The Horse Carriage". Oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 66 cmEstimate: € 80 / 120