#90J. Bollen“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onder.
"Still life". Oil on canvas. Signed bottom right.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#132“La Laitière”. Een gravure op papier.
#157Albert De VreePeriod: °1942“Wildgroei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 7/50 buiten de plaat en met droogstempel van het atelier.
“Wild growth”. Etching. Signed and numberd 7/50 outside the plate and with dry stamp from the workshop.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#60Van Vaernewijck“Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Dune landscape.” Watercolour on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#194Marius GirardPeriod: 1927 - 2014“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
#427Een Chinese tekening met zijde met een landschapsdecor. Gesigneerd.
#431Henri Waumans“Knotwilgen aan de beek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Willow trees by the stream." Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428Daniel WinkelmanEen lot van drie fotogravures met betrekking tot Lier. E.a.
A lot of three photo engravings related to Lier. And others.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 16 cm -
#54“Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .
#176“Maria, Jezus en Sint-Jan”. Reproductie op doek naar Rafaël.
"Mary, Jesus, and Saint John." Reproduction on canvas after Raphael.No longer availableOnline onlyDim. Ø 46 cmEstimate: € 10 / 15 -
#297A. SchaekenBoszicht met rivier en meer, olieverf op doek. Gesigneerd.
View of the forest with river and lake, oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 78 cmEstimate: € 80 / 120