#108Een vrouwenbuste van bruingepatineerd terracotta naar XVIIIe eeuws voorbeeld. Gesigneerd ‘Pajou’.
Un buste féminin en terre cuite à patine brune, d’après un exemple du XVIIIème siècle. Signé ‘Pajou’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#109Johan Lootens“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et rivière”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 50 / 60 -
#380Een notenhouten violontafel in barokke stijl.
#65RodaniaEen roestvrij stalen quartzhorloge.
#425Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
#354Panamarenko“Mankracht Vliegtuig”. Reproductie. Gesigneerd.
”Main d'oeuvre, avion”. Une reproduction. Signée.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#215OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200 -
#331Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit een gemberpot en twee schalen (eén met schilfers).
Un lot de porcelaine bleue et blanche, dont un pot à gingembre et deux plats dont un avec éclats.No longer availableDim. Ø: 12 - 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#189Leon BruninPeriod: 1861-1949“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#412Een lot van vier oude gravures.
#88Een paar oude Afrikaanse speren.
#409“Portret van een verpleegster.” Ets, gedateerd 1916. Buiten de plaat gesigneerd.
”Portrait d’une infirmière”. Une eau-forte, datée 1916, signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 30 / 50