Other lots in this auction
-
#102Julien Stappers
“Stilleven met witte roos en theepot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte à la rose blanche et à la théière." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25,5 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#306
Een eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met fijn gesculpteerde motieven.
Guéridon en chêne de style Louis XV aux motifs finement sculptés.No longer availableDim. 67 x 53 x 74 cmEstimate: € 35 / 45 -
#433Goebel, Germany
“Auf Wiedersehen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 65.
"Auf Wiedersehen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 65.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#533Goebel, Germany
“Schulschwänzer”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 82/II. Gesigneerd door de decorateur.
"Schulschwänzer". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 82/II. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 75 -
#291
Een paar figuurtjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt onderaan.
Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13,5 & 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#78
Een Russisch icoon met de Heilige Basilius en Glykeria afgebeeld met een engelbewaarder.
Une icône russe avec Saint Basile et Glykeria représentés avec un ange gardien.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#169René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Naam op de verso.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Nom au verso.No longer availableDim. 54 cm x 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#402Goebel, Germany
“Das Geheimnis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 196/0.
"Le secret". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 196/0.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#496Bochara Yomud
Antiek wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis ancien en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 165 X 105 cmEstimate: € 75 / 100 -
#466Afghan
Wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 350 x 215 cmEstimate: € 80 / 120 -
#323
Een reisklokje en een reiswekkertje in messingen kastjes. Het eerste gemerkt ‘Blessing’. Het tweede jaren ‘30.
Une horloge de voyage et un réveil de voyage dans des armoires en laiton. Le premier marqué 'Bénédiction'. La deuxième des années 1930.No longer availableDim. h: 13 & 9 cmEstimate: € 40 / 60