Other lots in this auction
-
#354
“Zicht met bomen aan water”. Vier schilderijen olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd
"Vue avec des arbres sur l'eau". Quatre tableaux huile sur toile. Signées illisiblement.No longer availableDim. 24 x 32 cm & 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#420
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 3,98 gEstimate: € 650/700 -
#653Goebel, Germany
“’s ist kalt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 421. Speciale editie Goebel collector’s club no.6. 1981.
"’s ist kalt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 421. Édition spéciale Goebel collector's club no.6. 1981.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/50 -
#580
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#269Van Besien
“Zicht op op het vleeshuis te Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Gand". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#342
Een Duitse appelklok met handgeschilderde wijzerplaat.
Une horloge “pomme” allemande avec cadran peint à la main.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 60/100 -
#567
Een vaas van polychroom glas in de stijl van Murano.
Vase en verre polychrome de style Murano.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#659
Een houten soldatenkoffer van de Belgische artillerie, gelegerd in het fort van Schooten. Begin XXe eeuw.
Une caisse de soldat en bois de l'artillerie belge, stationnée dans la forteresse de Schooten. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 68x31x27cmEstimate: € 50/80 -
#302
“Bomen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Apocrief Gesigneerd.
"Des arbres". Huile sur toile marouflée. Signée en apocrife.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 80/120 -
#478Goebel, Germany
“Bald sind wir Drüben”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1992. Gemerkt onderaan. No. 472.
ChauBaldve sind wir Drüben. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1992. Marqué en bas. no. 472.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150/200 -
#129Georges Teugels
“Vader Teugels”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994.
"Père Teugels". Huile sur toile. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 220/240 -
#242Frans Steens
“Kaartspelers in een interieur”. Een glas-in-lood raam. Gesigneerd.
"Joueurs de cartes dans un intérieur". Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 96 x 51 cmEstimate: € 40/60