#90Een robuuste houten bijzettafel.
#189Een hoge vintage hospitaal vitrine in glas en metaal. Barst in de onderste glazen bodemplaat.
A high vintage hospital display case in glass and metal. Crack in the lower glas plate.No longer availableDim. 80 x 40 x 180 cmEstimate: € 220 / 360 -
#64"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#35Alexander AdriaenssenPeriod: 1587 - 1661"Keukenstilleven met opulente maaltijd van vis, kip en varken, met kat in de achtergrond." Toegeschreven aan.Aangekocht bij antiquair Jean De Pourcq in 1969.
"Kitchen still life with opulent meal of fish, chicken, and pork, with cat in the background." Attributed. Purchased from antiquarian Jean De Pourcq in 1969.No longer availableDim. 110 x 147 cmEstimate: € 10000 / 15000 -
#179Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen.
A lot of 5 colorless cut crystal glasses.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7,5 cmEstimate: € 20 / 25
#65"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 300/500
#38"Landschap met plunderende soldaten, een brandende hoeve op de achtergrond." Hollandse School (17de eeuw). Aangekocht in 1975 bij kunsthandel E. Verkest, Tielt.
"Landscape with pillaging soldiers, a burning farmhouse in the background." Dutch School (17th century). Acquired in 1975 from art dealer E. Verkest, Tielt.No longer availableDim. 50 x 78 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#14Een set van vier groenlederen armstoelen. Medio XXste eeuw.
A set of four green leather armchairs. Mid-20th century.No longer availableDim. 86 x 69 x 58 cmEstimate: € 50 / 100 -
#183Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 20 colorless crystal glasses. In a wooden compartment.No longer availableDim. H. 13 Ø 8,8 cmEstimate: € 35 / 40 -
#154Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#164Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Flute model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#18Een notenhouten boekenkast met 6 deuren waaronder 3 met groen glas.
A walnut bookcase with 6 doors, including 3 with green glass.No longer availableDim. 219 x 40 x 385 cmEstimate: € 150 / 200 -
#78PhilipsEen design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A designer desk lamp Timor 69. Color: Dark green/black. Design Louis Kalff 1955.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#99Een ronde Empire salontafel op 3 poten gedragen, met groen marmeren blad.
A round Empire coffee table supported on 3 legs, with green marble top.No longer availableDim. Ø 75 & h 55 cmEstimate: € 100 / 200 -
#85Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
#70PhilipsEen design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Design by Louis Kalff in 1955.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#25Een massieve eikenhouten deux-corps met uitschuifbaar schrijftableau versierd met duivelskoppen. Recentere bovendeuren met vrouwenhoofd met bloemenkrans als kroon. 4 deuren totaal. Maasland, XIXde eeuw.
A solid oak deux-corps with an extendable writing desk adorned with devil heads. More recent upper doors with a female head with a floral wreath as a crown. Total of 4 doors. Maasland, 19th century.No longer availableDim. 300 x 193 x 82 cmEstimate: € 400 / 600