#143Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#13Een mahoniehouten sideboard met twee laden. Met messingen handvaten. Missende sleutel.
A mahogany sideboard with two drawers. Brass handles. Missing key.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#152Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#6Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table, with brass edging and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#120Een chesterfield 3-zit in zwart leder.
A chesterfield 3-seater in black leather.No longer availableDim. 250 x 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 180 -
#151Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#161Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#26Een zeer grote tweedelige eikenhouten barokke tafel met blad in parqueterie.
A very large two-part oak baroque table with parquet top.No longer availableDim. 225 x 169 x 74 cmEstimate: € 300 / 500 -
#169Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale Fluté.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#105Een robuuste tafel gedragen op vier balusterpoten.
A robust table supported on four baluster legs.No longer availableDim. 200 x 120 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#116Een paar fauteuils van licht gevernist mahoniehout met witte stoffering.
A pair of armchairs made of lightly varnished mahogany with white upholstery.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#119Een tweedelige tafel met beschadigd gefineerd blad.
A two-piece table with damaged veneered top.No longer availableDim. 540 x 91 x 77 cm