#618
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
#265
Une bague pour hommes en or blanc et rose sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 10,43 gEstimate: € 700/800 -
#692
#758
#545
Een Afrikaans masker met kraaltjes, schelpjes en stro.
#511
“Héros et Martyrs. 1940 - 1945. Les fusillés”. Ed. Rozes, Bruxelles.
#203
#67Manufacture Impériale de Sèvres
Een empire siervaas met vergulde decors op gele fond en met oren in de vorm van slangen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
#116
#214Archibald Russell Watson Allan
“Landschap met hoeven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#646Poltromec, Milan
Design canapé “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
#783
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
”Être post-démoniaque”. Une statue en faïence. Monogramme.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 90/120