Similar lots by type
-
#562Van de Venne“Kliffen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Falaises”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 63 x 119 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629Jos Vergauwen“Hoeve”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#614Goosens“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, lilas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#232H. De Clerck“Steiger”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Steiger”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#602Christian Johann KrönerPeriod: 1838 - 1911“Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#684P.J. NeukensEen pendant voorstellende een boerenpaar. Olieverf op paneel. gesigneerd.
Un couple de fermiers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. H: 27 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#244“Portret van een jonge dame”. Olieverf op doek op een paneeltje. Omstreeks 1900.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile sur petit panneau. +- 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#689Een paar havenzichtjes, olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
Quelques vues sur le port. Huile sur panneau, signature illisible.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#34Jean Jacques FoulonPeriod: 1923- 1980“Zeilschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voilier.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#589Joseph Van de RoyePeriod: 1861 - 1941“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘95.No longer availableDim. 80 x 63 cmEstimate: € 180 / 260 -
#624“Ruiters in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavaliers en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
”Paysage de bouleaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 150 / 200 -
#249“Zittende burgervrouw met kanten kapje”. Olieverf. Olieverf op schilderskarton. Omstreeks 1880.
”Femme bourgeoise assise avec capuche en dentelle”. Huile sur carton. +- 1880.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#699‘Koppel in Herberg’. Olieverf op paneel.
”Couple à l’auberge”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#224Jan Keustermans“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit étang”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 77.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#719De VadderPaar stillevens met vruchten en bloemen. Gesigneerd.
Natures mortes, fleurs et fruits. Signées.No longer availableDim. h: 29,5 l:19,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#172Een paar langwerpige olieverfschilderijen op doek met bloemenstillevens.
Quelques peintures oblong, huile sur toile, représentation de nature mortes, fleurs.No longer availableDim. 117 x 30 cmEstimate: € 400 / 460 -
#722Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#254Leopold HaeckPeriod: 1868 - 1928“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1899.
”Vue sur les Landes”. Huile sur panneau. Signé et daté 1899.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#532Jos Vergauwen“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#632Fernand GrasmichelPeriod: °1937“Zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
”Tournesols”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#712Dick van ‘t WoutEen studie met winterse taferelen. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
Une étude de scènes hivernales. Crayon sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 30 x 29 cmEstimate: € 35 / 55 -
#675Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80 / 100 -
#323Muller Frères, Luneville.Een vaasje van oranje en blauw glaspasta. Gesigneerd.
Un petit vase en pâte de verre orange et bleu. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#810Een Vlaamse kroon van koper met twaalf lichtpunten.
Couronne flamande en cuivre à douze bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#488Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté ancienne. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#783Een gevarieerd lot metaal, bestaande uit een hondje en een kever van gietijzer, drie bronzen trofeeën, een vogeltje en enkele tinnen voorwerpen.
Un lot d’objets en métal argenté, comprenant un petit chien et un scarabée en fonte, trois trophées en bronze, un petit oiseau en étain et quelques autres objets en étain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#524Een reeks van tien oude modeprenten naar werken van Guy David.
Une série de dix anciennes images de mode d’après les oeuvres de Guy David.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Een vaasje versierd met een vogel van gesculpteerd Afrikaans ivoor en een fijn ivoren Mariabeeldje. Het laatste gesigneerd.
Un petit vase en ivoire africaine avec un décor d’oiseau et une statuette en ivoire fine représentant la Vierge. Cette dernière porte une signature.No longer availableDim. h: 21 & 8 cmEstimate: € 50 / 80 -
#630Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en twee bruine kwartsen van ± 3,25 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc serties de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et de deux quartz bruns de ± 3,25 ct.No longer availableDim. 5,22 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#631Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 160 / 200 -
#736Een paar notenhouten fauteuils en cabriolet, bekleed met naaldwerk. Licht afwijkende modellen.
Deux fauteuils en cabriolet, avec revêtement de tapisserie. Modèles différents.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#216Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 200 / 240

