#203
Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#234
“Guinea Pigs”. Een kleurengravure naar G. Morland d.d. 1790.
Guinea pigs. A colour engraving after G. Morland dated 1790.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#636
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
#404J. Callens
“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#398Murano
Een lot van drie gekleurde glazen clowns.
#91
#531
Een eikenhouten trogkast.
#416Shiraz
Een wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 50 / 60 -
#277
Koperen doofpot, eind 17e eeuw.
#584Maurits Bilcke
“Rots in de branding”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1949.
#231
A sculpted brass putti/cherub candlestick, detailed with capricorns, floral motifs, handles and bows.No longer availableDim. 41 x 15cmEstimate: € 100 / 150