#305Gillot Laurent TournayEen zwarte hoge hoed van zijde.
A black silk top hat.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#548Een hallamp van amberkleurig gebonden gebombeerd glas.
A hall lamp of amber coloured bonded curved glass.No longer availableDim. +- h 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#535Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#7Een vaasje gemonteerd als lamp met taferelen uit de klassieke oudheid. Laat 19de eeuw.
A vase mounted as a lamp with scenes from classical antiquity. Late 19th century.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#30Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 650 / 750 -
#262Kris De PillecynPeriod: °1949“Schildersatelier”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
"Paint Studio". Watercolor and gouache on paper. Signed.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#559Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
#136Een Louis-Philippe-stijl tweedeurskast met lade en arduinen blad, met messingen monturen.
A Louis-Philippe style two-door cabinet with drawer and bluestone top, with brass mountings.No longer availableDim. 93 x 120 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#594“Oriëntaals straatzicht.” Olieverf op paneel. Beschadigd paneel, gebogen.
“Oriental street view.” Oil paint on panel. Damaged panel, bent.No longer availableDim. 102 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een diamanten in verschillende slijpvormen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with diamonds in different cuts with a combined weight of +- 0.55 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,42 gEstimate: € 750 / 850