#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#37O.I.P. GandEen messingen microscoop.
A brass microscope.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#392“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
#165Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een musketierskop, amberen steel .
A short pipe with meerschaum pipe in the shape of a musketeers head, amber stem.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 80 / 120