#404J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#669Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.
#31Een paar drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
A pair of clear cut crystal drageoirs.No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#668Een paar gedraaide houten kandelaars.
#191Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#122Frans Bakker“Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#220Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#61Furstenberg“De kastanjebranders”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.
"The Chestnut Burners". A group of multicolored German porcelain. Marked.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
A group of two flamingos made of polychrome porcelain. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 35 / 45