#226Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.
#467J SchuybroekEen groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “Café”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.
A large cylindrical coffee tin, with Art Deco inscription "Café". Red, black and gold colours. Manufactured by “Etabl. J. Schuybroek sa Anvers”.No longer availableDim. h44 x Ø23cmEstimate: € 150 / 200 -
#256Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
#172Jean Baptiste KindermansPeriod: 1822-1876“Koeien bij de drenkplaats, een roeiboot in de voorgrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Cows at the watering place, a rowing boat in the foreground". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 85x65 cmEstimate: € 500 / 800 -
#168“De Belgische koningen.” Een lot van 24 zilveren munten. 999‰.
“The Belgian kings.” A lot of 24 silver coins. 999‰.No longer availableDim. 471,50g en 11,88g 999‰Estimate: € 300 / 400 -
#356Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
A hand-knotted Pakistani wool rug.No longer availableDim. 151 x 94 cmEstimate: € 35 / 45 -
#408Drie borden van Chinees porselein met een decor van een prieel in rood, blauw en goud naar Japans voorbeeld. XIXde eeuw.
Three Chinese porcelain plates decorated with a gazebo in red, blue and gold after a Japanese example. XIXth century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#339Aubrée à NozayEen comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.No longer availableDim. H: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#614Een paar koperen kandelaars.
#411lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
#663Een houten paard op wielen als doosje bezet met rood en geel koper.
A wooden horse on wheels as a box set with red and yellow copper.No longer availableDim. 18 x 25 cmEstimate: € 80 / 100