Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Duinlandschap”. Houtskool en pastel op papier. Draagt onduidelijk monogram en datering op de verso.

“Duinlandschap”. Houtskool en pastel op papier. Draagt onduidelijk monogram.

"Paysage de dunes". Fusain et pastel sur papier. Porte un monogramme indistinct.
Dim. 26 x 37 cm
SKU: 3008220414.
Categories: Papier, Tekening.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #414
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #444

    “Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier.

    "Nu féminin". Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    Remondini

    “Vue de Loo le residence et palais champetre du prince d’oranie”, “Gezicht van de oude zyds capel t’Amsterdam”, “Vue du front de la maison dans le bois de son altesse tercnissune le prince d’orange stadhouder des provinces unies &c &c &c”, “De burger-buurt”, “Civilis consulii basilica Amstellodami”. Vijf handgekleurde kopergravures, circa XVIIIe eeuw.

    "Vue de Loo le residence et palais champetre du prince d'oranie", "Gezicht van de oude zyds capel t’Amsterdam", "Vue du front de la maison dans le bois de son altesse tercnissune le prince d'orange stathouder des provinces unies &c &c &c », « De berger-buurt », « Civilis consulii basilica Amstellodami ». Cinq gravures sur cuivre coloriées à la main, vers le XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 26 x 40 cm, 28 x 41 cm, 24 x 38 cm, 31 x 38 cm & 25 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #9
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “De misviering”. Inkt op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘42.

    "La consécration". Encre sur papier. Monogrammé et daté '42.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #39
    Jean Baptiste Joseph Wynantz

    Drie zichten op Gent, aquarel op papier. Uit een grote collectie stadsgezichten van Gent. Allen gesigneerd en gedateerd 1819; 1820 & 1829.

    Trois vues de Gand, aquarelle sur papier. Partie d’une grande partie de vues de Gand. Tous signés et datés 1819 ; 1820 & 1829.
    No longer available
    Dim. 17 x 25 cm, 25 x 38 cm & 25 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #504

    “Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.

    « Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 100 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579

    “Dorpsstraat met kerk op de achtergrond”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Rue du village avec l'église en arrière-plan". Une aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #339
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Personages”. Twee grafiettekeningen. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Personnages". Deux dessins au graphite. Signés et datés '87.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 cm & 27 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #432

    “Port Antibes 1954”. Aquarel op papier”. Draagt onduidelijk signatuur rechtsonder

    "Port Antibes 1954". Aquarelle sur papier ». Porte une signature floue en bas à droite
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #484
    Choisy

    “Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.

    "Femme aux yeux bleus". Une sérigraphie sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 77 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #274
    Joz. De Swerts

    “Een buste uit het classicisme”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1906.

    "Un buste classique". Un dessin au graphite. Signé et daté 1906.
    No longer available
    Dim. 66 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #194
    Prosper De Troyer

    “Stilleven met konijn”. Een grafiettekening. Gesigneerd.

    "Nature morte au lapin". Un dessin au graphite. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #479

    “Kabouters”. Gemengde techniek op papier. In de geest van Rien Poortvliet.

    "Gnomes". Technique mixte sur papier. Dans l'esprit de Rien Poortvliet.
    No longer available
    Dim. 31 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #592
    Carol Eytinge

    “Cranes in flight”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 132/500.

    Grues en vol. Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 132/500.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179
    Georg Bathasar Probst

    “Sale, que les anciens romains destinoient pour voir les fêstes publiques”, “Vue perspective de la cathédrale de Milan”, “Prospectus pontis Rioualti cum palatio delphinorum Venetus”. Drie handgekleurde kopergravures circa XIXe eeuw.

    « Sale, que les anciens romains destinoient pour voir les fêstes publiques», « Vue perspective de la cathédrale de Milan », « Prospectus pontis Rioualti cum palatio delphinorum Venetus ». Trois gravures sur cuivre coloriées à la main vers le XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 36 cm, 25 x 42 cm & 25 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #184

    “Herenportret”. Plakkaatverf op papier.

    "Portrait d'homme". Peinture d'affiche sur papier.
    No longer available
    Dim. 106 x 99 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #489
    nf

    “Studie sculptuur locum tenens”. Zwarte plakkaatverf op papier. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘68.

    « Étude de la sculpture locum tenens ». Gouache noire sur papier. Signé et daté '68 au verso.
    No longer available
    Dim. 144 x 116 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #135
    Jef Louis Van Leemputten
    Period: 1867 - 1948

    “Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.

    "Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #369

    “Muisjes”. Een paar studietekeningen. Inkt op papier. Dragen een handtekening

    "Souris". Quelques dessins d'étude. Encre sur papier. Portent une signature.
    No longer available
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214

    “Damesportret”. Pastel op papier. XIXe eeuws.

    "Portrait de dames". Pastels sur papier. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 38 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Boerenpaard”. Inkt op papier.

    « Cheval de ferme ». Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 9 x 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #344
    Amédée-Ernest Lynen
    Period: 1852-1938

    “Binnenerf”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    "Cour intérieure". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1925.
    No longer available
    Dim. 14 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #482

    “Monte del Forno”. Twee werken, aquarel op papier. Dragen apocriefe handtekeningen.

    Mont du Forno. Deux oeuvres, aquarelle sur papier. Porte des signatures apocryphes.
    No longer available
    Dim. 54 x 34 & 29 x 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #669
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Vénération de la vièrge”. Een ets, genummerd 77/100.

    "Vénération de la Vierge". Une eau-forte, numérotée 77/100.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #644
    Albert Bockstael
    Period: 1898 - 1989

    “Silencium”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.

    "Silencium". Encre sur papier. Signé et daté 1965.
    No longer available
    Dim. 55 x 73 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #169

    “Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.

    "Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.
    No longer available
    Dim. 108 x 83 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #98

    Een ovaal zilveren dienblaadje met gegraveerd decor. 800‰. 566 g.

    Un plateau en argent de forme ovale à décor gravé. 800‰. 566 g.
    No longer available
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #655

    Drie schaalmodellen van zeilschepen.

    Trois maquettes de voiliers.
    No longer available
    Dim. 63 x 43 cm - 52 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #358

    Een handgemaakte coupe van blauw Muranoglas op piedouche met handgeschilderd verguld decor. Gemerkt onderaan.

    Une coupe en verre de Murano bleu faite à la main sur piédouche avec un décor doré peint à la main. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #284

    Een Hollands aardewerken tabakspot. Hoofdprijs Goudse zeilweek 1949.

    Un pot à tabac en faïence hollandaise. Grand prix Gouda Zeilweek 1949.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #499
    G. Hauman

    “Het circus”. Olieverf op doek”. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    "Le cirque". Huile sur toile". Signée et datée 1977.
    No longer available
    Dim. 102 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #223

    Een paar dekselvaasjes van kobaltblauw porselein, versierd met handgeschilderde decors en vergulde motieven. Eén dekselknopje beschadigd.

    Paire de vases à couvercles en porcelaine bleu cobalt, ornés de décors peints à la main et de motifs dorés. Un bouton du couvercle endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #400
    Christian Dior

    Een zijden foulard in origineel doosje.

    Un foulard en soie dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #105
    Hergé

    Les Aventures de Tintin. “L’Ile Noire”. Kleurenuitgave van 1944, Achterflap A23bis, Blauwe rug sletig, geschaafde harde kaft. Matige staat, goed, volledig blok.

    Les Aventures de Tintin. "L'Ile Noire". Edition en couleurs de 1944, Dos A23bis, Dos bleu usé, couverture rigide éraflée. Etat moyen, bon, bloc complet.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #524

    Een houten stuurwiel.

    Un volant en bois.
    No longer available
    Dim. Ø 110 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #161
    Buescher, USA

    Een altsaxofoon met gegraveerd decor. In instrumentenkist. Met origineel mondstuk.

    Un saxophone alto au décor gravé. Dans la boîte à instruments. Avec embouchure d'origine.
    No longer available
    Dim. H:167cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #180

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 3,67 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More