Other lots in this auction
-
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
Une carpette orientale en laine nouée main. Légère décoloration.No longer availableDim. 278 x 140 cmEstimate: € 40 / 50 -
#180Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 24,38 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#264Verplancke“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.
”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée et datée 1974 au verso.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#871Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#136Een Engels bibliotheekkast met twee deuren met glas in lood boven twee kleinere paneeldeurtjes.
Une bibliothèque anglaise à deux portes à vitraux au dessus de deux petites portes.No longer availableDim. 195 x 115 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#707Drie schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Haarscheuren en schilfers.
Trois plats en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc. Cheveux et éclats.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 85 / 100 -
#426Een klein houten ladenkastje in Regencestijl met twee laden. Linker achterpoot beschadigd.
Une petite armoire à tiroirs à deux tiroirs, style Régence. Pied gauche arrière endommagé.No longer availableDim. 68 x 54 x 33 cmEstimate: € 20 / 25 -
#368Boch GermanyEen aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#640Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#767Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#735Matchbox Series 11, 12, 14, 16 & 17Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#164“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ N (?) van Dyk’
’Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée ‘N (?) van Dyk’.No longer availableDim. 60 x 102 cmEstimate: € 120 / 200

