Other lots in this auction
-
#780Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Boch La Louvière & Boch Frères KéramisEen aardewerken servies met blauw decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 24 grote borden, twaalf kleine borden, 17 diepe borden, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twee terrines, een sauskom en drie serveerschotels.
Un service en faïence , décor bleu ‘Dordrecht’, comprenant 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 17 assiettes creuses, un service à thé en quatre pièces et douze tassas et sous-tasses, deux terrines, une saucière et trois plats de service.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#201Louis Léopold ChambardPeriod: 1811 - 1895“Le travail”. Een bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd. Als schenking aan de Heer Goetbloet in 1908.
”Le travail”. Une statue en bronze à patine foncée. Signée. Un cadeau à Mr Goetbloet, 1908.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#811Een lot van tien kleine klokjes van hout en kunststof. Enkele zonder slingertje. Zonder sleuteltjes.
Un lot de dix petites pendules en bois et plastique. Quelques unes sans balancier. Sans clés.No longer availableDim. h: 10 - 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#579Panamarenko“Luchtschip”. Een gesigneerde poster.
”Navire aérien”. Un poster, signé.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 400 / 450 -
#359Leonard Vincent SchaekenPeriod: 1865 - 1915“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur Venise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#91Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#518Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een rij olifantjes. Enkele beschadigingen. XIXe eeuw.
Une défense africaine sculptée en forme de file d’éléphants. Quelques dégâts. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212Louis VerboeckhovenTwee marines, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Deux marines, aquarelle sur papier. Tout deux signés.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 750 / 850 -
#624Tom De Witte“Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#352Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Zomers straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue estivale”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 700 / 800

