#479
“Interieur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: De La-Serna.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Porte une signature; La-Serna.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200/300 -
#170
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 22,08 gEstimate: € 2000/2200 -
#211
#396
Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
#773
#491
Een koekoeksklok van een gepolychromeerd hout.
#549
#436
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#93
Een glazen decanteur in een metalen houder in de vorm van druivenranken.
#310
#781
Un lot de sept coucous en bois polychrome et plastique en forme de jeune fille qui se balance.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 35/45