Other lots by Cox
Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#204Achiel LombaertPeriod: 1911 - 1990
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 300 / 340 -
#183
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Vermoedelijk Boch. Vorm No. 568.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Probablement Boch. Forme N° 568.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#615Peru Ilaria
Een fluwelen en zilveren ketting met hangers van 925 ‰ zilver en jasper.
Chaîne en velours et argent aux pendentifs en argent 925‰ et jaspe.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#657
Een schenkkannetje van blauw en wit Chinees porselein met het handvat in de vorm van een draak.
Verseuse en porcelaine de Chine bleue et blanche à anse en forme de dragon.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 150 / 180 -
#207
“Moeder met kind”. Een gestileerd beeld van groengepatineerd brons.
“Mère et enfant”. Sculpture stylisée en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 260 / 300 -
#680Mexico
Twee verschillende halssnoeren van 925 ‰ zilver.
Deux colliers en argent 925‰.No longer availableDim. 110,84 gEstimate: € 150 / 250 -
#755
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#319Spartaco Lombardo
“Sloepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Chaloupes sur un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 86.No longer availableDim. 30 x 6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329Charles Landelle
“Le Droit Moderne.” Litho.
“Le Droit Moderne”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#143
Een paar miniatuurvaasjes van massief zilver, Hollands gekeurd en een ajour vaasje van zilver met een kobaltblauw glazen binnenvaasje, keuren van Birmingham, Saunders & Shepard 1906.
Paire de vases miniatures en argent massif, poinçons hollandais. Ainsi qu’un petit vase ajouré en argent à l’intérieur en verre bleu cobalt, poinçons de Birmingham, Saunders & Shepard 1906.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#789
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#669Edgar Lumor (De Veylder)
Twee oude spotprenten uit de Grote Oorlog. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1915 & 1917.
Deux anciennes caricatures de la Grande Guerre. Technique mixte sur papier. Signées et respectivement datées 1915-1917.No longer availableEstimate: € 60 / 80