Other lots by Cox
#539
Een kleine riksja van zilver in kleine presenteervitrine.
#240
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,26 ct et deux saphirs de ± 1 ct chaque.No longer availableEstimate: € 900/1000 -
#506
Suite de septe chaises en noyer d’époque Directoire. Travers du dossier joliment sculpté. Recouverts récemment. Nous ajoutons une huitième chaise dont un pied est à réparer.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#283
Een reeks van twaalf kleine lepeltjes van zilver. Nederlandse keuren. Tijdperk art deco. In origineel etui. Jaarletter p voor 1925.
Suite de douze cuillères en argent. Poinçons hollandais. Epoque art déco Dans l’étui d’origine.No longer availableDim. 76,15 gEstimate: € 40/60 -
#572
“Compositie”. Aquarel op papier. Met inscriptie “Tal Coat”.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Avec inscription “Tal Coat”.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 150/180 -
#597Val St. Lambert
Een langgerekte vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
#665Ecuador
Een halssnoer van 925 ‰ zilver met bijpassende oorbellen.
#485Ecuador
Trois colliers sertis de perles en bois, de boules en argent et de céramique et un pendentif décoré de grenouilles.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#503
Een staand personage van gesculpteerd steen. Khmer, leeftijd onbekend.
Personnage debout en pierre sculptée. Khmer, âge inconnue.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/200 -
#785
Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#37
Een XIXe eeuwse bronzen kan.
Verseuse en bronze. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#480
Een halssnoer-plastron van leder en haaienvel.
Collier-cravatte en cuir et galuchat.No longer availableEstimate: € 80/120