Other lots in this auction
-
#516Een groot handgeknoopt tapijt van fijn zijde.
Un grand tapis de soie fine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 240 cmEstimate: € 750 / 850 -
#262Alfred Van Neste“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 cm x 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#618Goebel, Germany“Gänseliesl”. Een beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 47/II.
"Gänseliesl". Une image de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 47/II.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#612Ludo“Michel”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
"Michel". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 35 cm x 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#136Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#352Dyckmans“Suite of Icarus”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10.
Suite d'Icare. Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 3/10.No longer availableDim. 20x26cmEstimate: € 10 / 20 -
#625SaksenEen elegante groep met drie personages van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un élégant groupe de trois personnages en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#33Een schouwklokje van hout, metaal en kunststof. Het slingertje met twee porseleinen kindjes met jurk. Achter glas. Kleine restauratie aan een hoekje van het deksel en een sierelementje achteraan licht beschadigd.
Une pendule de cheminée en bois, métal et plastique. Le balancier avec deux enfants en porcelaine avec robe. Derrière une vitre. Petite restauration à un coin du couvercle et un élément décoratif au dos légèrement abîmé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#339Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.
Une horloge murale ronde avec un cadran peint à la main sur du verre et une bordure en laiton.No longer availableDim. 28x35cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Abraham Bruiningh Van WorrellPeriod: 1787-1832“Pieter Paul Rubens en zijn gezelschap ontvangen Antoon Van Dyck, wiens schimmel wordt weggeleid. We herkennen op de trappen wellicht o.m. Helene Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens”. Olieverf op doek (herdoekt). Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1830.
« Pieter Paul Rubens et sa compagnie reçoivent Antoon Van Dyck, un servant emmène son cheval. On peut reconnaître Hélène Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens dans l'escalier ». Huile sur toile (retoillée). Signée en bas à droite et datée 1830.No longer availableDim. 70x90cmEstimate: € 4000 / 6000 -
#271“Het wijndrinken”. Een groep van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met de gekruiste zwaarden. Een takje afgebroken.
"Boire du vin". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées. Une brindille cassée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#553Goebel, Germany“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71. Gesigneerd door de decorateur.
"Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 71. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80

