Other lots in this auction
-
#430
Een 18 K geelgouden ketting met 14 K geelgouden hanger bezet met één briljantje en één pareltje.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 14 carats serti d'un diamant taille brillant et d'une perle.No longer availableDim. 18 k 3,42 g 14 k 1,96 gEstimate: € 300/350 -
#187Val Saint Lambert
Drie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.
Trois petits flacons en cristal taillé incolore à intérieur mauve. Tous les trois marqués en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 90/120 -
#167Delvaux
Een handtas in toile de cuir en taupekleurig leder. (Gebruikssporen).
Un sac à main en toile de cuir et cuir couleur taupe (traces d'utilisation).No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 380/450 -
#200
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,48 ct et de trois saphirs d'un poids combiné de +- 0,67 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 800/900 -
#108Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt en genummerd P U 93/93.
Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marqué et numéroté PU 93/93.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 120/200 -
#127
Een driedelig klokstel van verguld zamak en albast, bestaande uit een pendule, getooid met een ruiter en een paar driearmige kandelaars. Een hand manco. Voorpoot van Paard gebroken.
Garniture trois pièces en zamak doré et albâtre, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'un cavalier et d'une paire de bougeoirs à trois bras. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#628Goebel, Germany
“Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 337. 1972
"Cendrillon". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 337. 1972No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 35/50 -
#211Capodimonte
“Visserspaar”. Twee groepjes in meerkleurig biscuit. Gesigneerd en gemerkt.
"Couple de pêcheurs". Deux groupes en biscuit multicolore. Signés et marqués.No longer availableDim. H:41&42cmEstimate: € 160/180 -
#348
Een zesdelig toiletstelletje van geel en kleurloos glas. Eéntje beschadigd aan de rand en één stop manco. We voegen er een dekselpotje en een flesje van geslepen kleurloos kristal aan toe.
Un ensemble de toilette de six pièces en verre jaune et incolore. Un abîmé sur le bord et un bouchon manquant. Nous ajoutons un bocal à couvercle et une bouteille de cristal incolore taillé.No longer availableDim. H:3-23cmEstimate: € 40/50 -
#571
Een dekselvaas als lampenvoet van porselein met een handgeschilderd meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Pied de lampe en forme de vase en porcelaine à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/100 -
#142
“Panoramisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. XVIIIde eeuw.
« Paysage fluvial panoramique ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 200/260 -
#41Meissen
“Koningin Sammuramat op kameel”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt met gekruiste degens. Restauratie aan de staf.
"Reine Sammuramat à dos de chameau". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées. Restauration au bâton.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100/120