Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Duinzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1946.
Luc Peire

“Duinzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1946.

”Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé et daté 1946.
Dim. 27 x 3’ cm
SKU: 2310180359.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #359
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #458

    “Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.

    “Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #367

    Een geelkoperen beddenpan met gedraaide houten steel. (gebroken). Omstreeks 1800.

    Un bassin de lit en cuivre jaune au manche torsadé. +- 1800. Manche cassé.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #707

    “Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    “Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #9

    “Stadszicht” & “Sprokkelaars”. Een paar etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.

    ”Vue de ville” & “Ramasseurs de bois mort”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 13 x 16 & 12 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #566
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 300 x 202 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #659

    Vijf modeltanks op schaal 1/35 als bouwpakketten van verschillende merken: - VM Co. - “Bischop MK I 25PDR. - VM Co. - “Valentine” IV MK III. - Academy - Warrior MCV. - Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V. - Italeri - M-24 Chaffee.

    Cinq modèles de blindés à construire, échelle 1/35, de différentes marques: - VM Co. - “Bischop MK I 25PDR. - VM Co. - “Valentine” IV MK III. - Academy - Warrior MCV. - Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V. - Italeri - M-24 Chaffee.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #156

    Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 95 x 130 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #547

    Een zittende Guan Yin met ruyi. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc de Chine.

    Un Guan Yin assis et ruyi. En porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #271

    Een paar eieren van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.

    Deux oeufs en cloisonné sur cuivre rouge, décor fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409

    Een glazenservies van geslepen kristal in vier formaten, waarbij een model met groene kelk. +/- 30 stuks.

    Service de verres en cristal taillé aux quatre formats, dont un modèle partiellement vert. ± 30 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #469
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Vrouwenprofiel”. Een groot hoogreliëf van gips met een goudkleurig patina.

    ”Profil de femme”. Un haut-relief en plâtre à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 51 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #558

    Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.

    Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17, 5 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More