Other lots in this auction
-
#475Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een tabaksdoos (deksel beschadigd), een faraobuste, drie vogeltjes, een armband, een siervaasje met vis, halskettingen, enz.
Un lot d’ivoire africaine sculptée comprenant une boîte à tabac (couvercle endommagé), un buste de pharaon, trois oiseaux, un bracelet, un petit vase, des colliers, etc...No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#702Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#263Een kleine glazen halllantaarn versierd met bloemen.
Une petite lanterne de vestibule en verre décoration de fleurs.No longer availableDim. glas l: 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#244Victor Buyle“Zicht op den weg naar Linth - Boerderij van Peeters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chemin qui mène vers Linth - la Ferme Peeters”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#672Stephan Gorus“Zeilboten op het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers sur le lac”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 30,5 x 35,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#646Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table de salon en chêne sobre.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#494Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875“Koppel aan een tafel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple à table”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 300 / 500 -
#81Elissa DarvaEen handtas van krokodillen leder.
Un sac à main en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#46Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#272Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging links boven.
”Bateaux de pêche au port”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât au dessus à gauche.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#595“Windhond”. Een art deco groep van aardewerk.
“Lévrier”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#671Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain. Poinçon de calibrage 1821.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80

