#420
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,31 ct.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire of +- 0.31 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 480/550 -
#659
#478
#379
“Moeder en kind op het strand, 63 maal.” Olieverf op 63 doekjes.
Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
A brass sculpted mantel clock with a pair of 5-light candlesticks.No longer availableDim. 48cmEstimate: € 120/200 -
#213
Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.
#167
Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.
#153
#196
Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
#641
Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#670
Lot of five different chairs with upholstered seats, one with wicker.No longer availableDim. 93cmEstimate: € 50/70 -
#620
Een Engelse staande klok.
An English longcase clock.No longer availableDim. 230 x 50 x 25 cmEstimate: € 100/150